header
QR Kod
iwee - Canlı Sohbet

iwee - Canlı Sohbet

3.5.1 geliştirici iwee
(0 İncelemeler) Nisan 02, 2024
iwee - Canlı Sohbet iwee - Canlı Sohbet iwee - Canlı Sohbet iwee - Canlı Sohbet iwee - Canlı Sohbet iwee - Canlı Sohbet

En Son Versiyon

Versiyon
3.5.1
Güncelle
Nisan 02, 2024
Geliştirici
iwee
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.iweetalk
Şimdi İndir

iwee - Canlı Sohbet Hakkında Daha Fazla

iwee, dünyanın her yerinden arkadaşlarınızla gerçek zamanlı olarak kolayca eşleşebilen ve görüntülü sohbet edebilen basit ve eğlenceli bir flört uygulamasıdır. iwee, video eşleştirme, mesaj gönderme ve anında çeviri gibi özellikler sunar.

🤳🏼iwee, canlı video eşleştirme uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde, cinsiyet ve bölge seçerek eşleşmek istediğiniz kullanıcıyı belirleyebilir ve saniyeler içinde eşleşebilirsiniz. Ayrıca favori kullanıcılarınızı arkadaş olarak ekleyerek istediğiniz zaman görüntülü arama yapabilir veya mesaj gönderebilirsiniz.

📲Görüntülü arama özelliği sayesinde, arkadaşlarınızı veya çevrimiçi olan herhangi bir kullanıcıyı arayabilirsiniz. Görüşme sırasında hediyeler gönderebilir ve keyifli çevirmenimiz ile görüntülü sohbetin tadını çıkarabilirsiniz.

🌏iwee'nin gerçek zamanlı çeviri özelliği sayesinde, arkadaşlarınızla sohbet ederken karşı tarafın dilini bilmiyorsanız bile kolayca iletişim kurabilirsiniz. Yazdıklarınız otomatik olarak tercüme edilir ve arkadaşınıza kendi dillerinde gösterilir. Aynı şekilde, arkadaşınız da size cevap verdiğinde kendi dilinizde görüntülenecektir.

🧚iwee'nin güzellik ayarları, daha çekici ve güzel görünmenizi sağlamak için tasarlanmıştır. Bu sayede, görüntülü arama ve mesajlaşma sırasında daha iyi bir görüntü sergileyebilirsiniz.

🎁Ayrıca, görüntülü arama ve mesajlaşma esnasında sunuculara olan sevginizi göstermek için bolca hediye gönderebilirsiniz.

Eğer uygulama ile ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, lütfen customer.service@iweelive.com adresinden müşteri hizmetleri ile iletişime geçin. Gelip eğlenceli iwee dünyasını keşfedin!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.