header
QR Kod
iTicket.AZ - Onlayn biletlər

iTicket.AZ - Onlayn biletlər

4.1.41 geliştirici iTicket Global
(0 İncelemeler) Mayıs 04, 2024
iTicket.AZ - Onlayn biletlər iTicket.AZ - Onlayn biletlər iTicket.AZ - Onlayn biletlər iTicket.AZ - Onlayn biletlər iTicket.AZ - Onlayn biletlər iTicket.AZ - Onlayn biletlər

En Son Versiyon

Versiyon
4.1.41
Güncelle
Mayıs 04, 2024
Geliştirici
iTicket Global
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
az.iticket.iticket
Şimdi İndir

iTicket.AZ - Onlayn biletlər Hakkında Daha Fazla

The iTicket.AZ application makes it easy and fast to purchase tickets for all kinds of events (to the theater, to football, concerts, exhibitions, etc.).

iTicket.AZ, bir etkinlik uygulamasıdır. Her etkinlik sayfası, resmi bir poster, açıklama ve mekan hakkında bilgiler içermektedir. Ayrıca, kullanıcılar istedikleri koltuk ve sıralar için kolayca bilet seçebilirler. Ayrıca, normal giriş biletleri de mevcuttur.

Tüm biletler, resmi fiyatlar üzerinden satılmaktadır. Uygulama üzerinden sipariş verilen biletler, online olarak ödenebilir ve e-posta aracılığıyla alınabilir. Ayrıca, iTicket.AZ bilet satış noktalarından herhangi birinde teslim alınabilir veya teslimat hizmetinden yararlanılabilir. Ödeme, dünyanın herhangi bir bankasının Visa/MasterCard/AmEx kartlarıyla kabul edilir.

iTicket.AZ'nin elektronik biletinin avantajları şunlardır:Zaman tasarrufu- sıra beklemeden bilet satın alabilirsiniz. Veri doğruluğu ve kasiyerlere bağımlılıktan bağımsızlık - kesin yerleri belirtebilirsiniz. Sessiz seçim ve en iyi yerler - günün herhangi bir saatinde en iyi koltukları seçebilirsiniz. Kullanıcı dostu arayüz - en temel bilgileri gösterir. Biletiniz her zaman erişilebilir - sipariş numaranız kaybolamaz, cep telefonunuzda saklanır. Uygulama, bilgisayarınızdan da siparişinizi açacak olan iTicket.AZ sitesiyle senkronize edilir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.