header
QR Kod
italki: learn any language

italki: learn any language

3.129.1-google_play geliştirici ITALKI HK LIMITED
(0 İncelemeler) Mayıs 27, 2024
italki: learn any language italki: learn any language italki: learn any language italki: learn any language italki: learn any language

En Son Versiyon

Versiyon
3.129.1-google_play
Güncelle
Mayıs 27, 2024
Geliştirici
ITALKI HK LIMITED
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.italki.app
Şimdi İndir

italki: learn any language Hakkında Daha Fazla

Ana dil öğretmenlerinden çevrimiçi özel ders alarak dil öğrenebilir veya kendi dilini küresel topluluğa öğreterek para kazanabilirsin!

italki, dilleri ve kültürleri seven herkes için bir dil öğrenme uygulamasıdır. Uygulama, konuşma becerisini veya telaffuzunu geliştirmek, yeni bir dil öğrenmek veya bir kültürü anlamak isteyen kullanıcılara yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Uygulama, 150'den fazla dil ve 10.000.000'dan fazla ders seçeneği sunmaktadır.

italki diğer dil öğrenme uygulamalarından farklı olarak, sınıf konuşmalarını gerçek yaşam senaryolarına dönüştürerek öğrenme deneyimini daha etkili hale getirmektedir. Ayrıca, uygulamada ana dilini öğreten kişilerden de ders alabilirsin.

New York Üniversitesi Araştırmasına göre, italki'de 19 saatlik bir dil öğrenim süreci, diğer dil uygulamalarındaki 35 saatlik ve bir akademik dönemdeki 48 saatlik süreye eşdeğerdir.

italki'de birçok profesyonel öğretmen bulunmaktadır. Bu öğretmenler, senin ilgi alanlarına, beceri düzeyine ve öğrenme hızına göre derslerini kişiselleştirerek sana en uygun öğrenme deneyimini sunmaktadır. Fiyat, özellikler ve ülkeye göre kolayca filtreleme yapabilirsin. Dersler, öğrenim, çalışma, yolculuk, sınav veya mülakata hazırlık gibi farklı ihtiyaçlara uygun olarak planlanabilir.

Sana uygun bir ders zamanı belirleyerek, derslerini özelleştirebilirsin. Uygulamada sunulan konuşma, okuma, yazma ve dinleme derslerinden uygun bir fiyatla yararlanabilirsin. Ders süreleri, 30 dakikadan başlayarak 90 dakikaya kadar uzayabilir.

italki'de derslerin dışında, topluluğun üyeleriyle de etkileşime geçebilirsin. Özel içerikler, gündemdeki konular ve topluluk haber akışlarını takip edebilirsin. Ayrıca, soruların varsa topluluk üyeleri yardımcı olmaya hazırdır.

Eğer italki'de öğretmen olmayı düşünüyorsan, teach.italki.com adresini ziyaret ederek daha fazla bilgi edinebilirsin.

italki, dil öğrenme sürecinde kelime ezberlemek yerine doğal bir konuşma deneyimi ve kültürü anlamayı amaçlamaktadır. Dil yolculuğunu hızlandırmak ve #SpeakFromExperience ile dilleri konuşmaya başlamak için bugün italki'yi keşfetmeye başla.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.