below header
QR Kod
iQIYI(愛奇藝)視頻 TV版– 電視劇、電影、綜藝、動漫

iQIYI(愛奇藝)視頻 TV版– 電視劇、電影、綜藝、動漫

8.1.0 geliştirici iQIYI
(0 İncelemeler) Şubat 09, 2024
iQIYI(愛奇藝)視頻 TV版– 電視劇、電影、綜藝、動漫 iQIYI(愛奇藝)視頻 TV版– 電視劇、電影、綜藝、動漫 iQIYI(愛奇藝)視頻 TV版– 電視劇、電影、綜藝、動漫 iQIYI(愛奇藝)視頻 TV版– 電視劇、電影、綜藝、動漫 iQIYI(愛奇藝)視頻 TV版– 電視劇、電影、綜藝、動漫 iQIYI(愛奇藝)視頻 TV版– 電視劇、電影、綜藝、動漫

En Son Versiyon

Versiyon
8.1.0
Güncelle
Şubat 09, 2024
Geliştirici
iQIYI
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.iqiyi.i18n.tv
Şimdi İndir

iQIYI(愛奇藝)視頻 TV版– 電視劇、電影、綜藝、動漫 Hakkında Daha Fazla

iQIYI愛奇藝(TV版)多語言字幕幫您更好地理解視頻內容,流暢播放體驗前所未有,介面更加簡潔清晰。獨家熱門正版視頻,盡在iQIYI愛奇藝。

【iQIYI多語言字幕】 iQIYI, yalnızca iQIYI'de olan popüler içeriklere sahip. iQIYI videolarını izlemek istiyor ama anlamaya çalışırken zorlanıyor musunuz? Artık endişelenmenize gerek yok! Biz sizin için özenle hazırlanmış çoklu dil seçeneği sunuyoruz. Tam ekran oynatma sırasında dil seçeneğinizi seçin ve kaynak aramakla uğraşmayın!

【Yeni İçerikler】Popüler eğlence programları: "Çılgın Ortaklar 2", "Yin Stay", "Running Man", "HaHaHa- Seninle Tanışmak Çok Güzel", "Sıradışı Söyleşi 7. Sezon", "Tanıdıkların Erkekler", "Gençliğin Seninle 3", "Eğlence Büyük Oyunu"

Popüler diziler: "Altın Yıllar", "Güneşin Doğuşu", "Penthouse Üst Düzey Savaş", "Ruhlar Diyarı", "Mutlu Yıllar", "Kurt Sarayı", "Geleceğin Annesi", "Kötü Servetin Sınırını Zorlamak"

Özel Filmler: "Üç Krallık Öldürme- Fantastik", "Beyin Değiştirme Operasyonu", "Jin Yiwei 2- Savaş Sahası", "Bombalama Uzmanı"

Muhteşem Animeler: "Devlerin Saldırısı", "Demon Slayer", "One Piece", "Büyü Tekrar Döndü", "Pokemon Güneş & Ay", "Kara Beş Yaprak", "Crayon Shin-chan", "Hücreler Çalışıyor", "Meşhur Dedektif Conan". Bu kadar güzel içeriklerle yetinmeyin!

Çin dizileri, Kore dizileri, Çince eğlence programları, Kore eğlence programları... Asya'dan binlerce içeriğe iQIYI ile erişebilirsiniz!

【Basit Arayüz】 Ne izlemek istediğinizi bilmiyor musunuz? Gereken özellikleri nerede bulacağınızı bilmiyor musunuz? Hiçbir zaman daha basit bir arayüze sahip olmadınız!

【VIP Ayrıcalıkları】 VIP olarak dünya çapında popüler ve harika içerikleri ilk önce izleyin, 1080P HD videoların keyfine varın!!

【Daha Fazla Özellik】 Daha fazlasını arayın: İzlemek istediğiniz herhangi bir film, dizi, eğlence programı, anime, çizgi film... Sevdiğiniz içerikler burada!

İzleme Geçmişi: Sevdiğiniz dizileri kaçırmaktan endişelenmeyin, izleme geçmişi sayesinde istediğiniz zaman ve yerde kolayca takip edin.

İQIYIi indirin ve sevdiğiniz videoların keyfini çıkarın!

Sorunlarınız veya iyi önerileriniz varsa, lütfen uygulama içinde geri bildirimde bulunun veya bize contactus@qiyi.com adresinden e-posta gönderin.

Daha fazla bilgi için takip edin:

Facebook@iQIYI: https://www.facebook.com/iQIYI-407131436595932/

Instagram@iqiy

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.