below header
QR Kod
instagram videosu indir

instagram videosu indir

4.1.7.4 geliştirici Video Downloader & Video Saver
(0 İncelemeler) Mart 16, 2024
instagram videosu indir instagram videosu indir instagram videosu indir instagram videosu indir instagram videosu indir

En Son Versiyon

Versiyon
4.1.7.4
Güncelle
Mart 16, 2024
Geliştirici
Video Downloader & Video Saver
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
instasaver.instagram.video.downloader.photo.ig
Şimdi İndir

instagram videosu indir Hakkında Daha Fazla

Insaver (Insta story indirme, IG video indirme), IG videoları ve fotoğraf indirilmesine yardımcı olur.

Bu uygulama ile İnstagram'dan videoları ve hikayeleri kolayca indirebilirsiniz. Insaver (IG videosu indirme) adıyla bilinen bu uygulama, IG kullanıcılarının videolarını ve fotoğraflarını kaydetmelerine yardımcı olur. Aynı zamanda birden fazla yayını indirme desteği sunar.

Insaver - IG story indirme uygulaması, İnstagram'dan video ve fotoğraflarınızı kaydetmenize olanak tanır. Ayrıca hikayelerden video indirmenize de yardımcı olur. Uygulama, HD ihracat ve çeşitli video formatlarını destekler. Bunların arasında MP4, MKV, FLV gibi yaygın olanlar bulunur.

Uygulama ayrıca, IG reels ve hikayeleri de indirmenizi sağlar. Dahili oynatıcısı sayesinde indirdiğiniz videoları doğrudan uygulama içinde oynatabilirsiniz. Ayrıca videoları yeniden adlandırabilir ve çevrimdışı oynatma özelliği sayesinde galerinizde saklayabilirsiniz.

Insaver (IG videosu indir) ile IG videolarınızı indirmek oldukça basittir. İndirmek istediğiniz videonun bağlantısını kopyalayıp uygulamaya yapıştırmanız yeterlidir. Alternatif olarak, videonun bağlantısını paylaş seçeneğini kullanarak da indirebilirsiniz.

Bir tıkla, Insaver (IGda video indirme - Insaver) ile İnstagram'dan videoları, fotoğrafları ve hikayeleri indirmek artık çok daha kolay. Ancak bu içeriklerin tüm hakları yayıncılarına veya sahiplerine aittir ve indirmeden önce izin almanız önerilir. İndirilen içerikleri kullanırken kaynağını belirtmeyi unutmayın.

Bu uygulama IG ile ilişkili değildir ve IG ile bağlantılı değildir. Bu nedenle, IG'nin sahipleri ile hiçbir bağlantısı yoktur ve IG'den indirdiğiniz içeriklerin sorumluluğu size aittir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.