below header
QR Kod
Instagram Lite

Instagram Lite

391.0.0.11.115 geliştirici Instagram
(0 İncelemeler) Şubat 06, 2024
Instagram Lite Instagram Lite Instagram Lite Instagram Lite Instagram Lite

En Son Versiyon

Versiyon
391.0.0.11.115
Güncelle
Şubat 06, 2024
Geliştirici
Instagram
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.instagram.lite
Sayfayı Ziyaret Et

Instagram Lite Hakkında Daha Fazla

Instagram Lite from Meta, Instagram'ın hızlı ve daha küçük bir sürümüdür. Daha yavaş ağlarda iyi performans göstermek, daha az mobil veri kullanmak ve telefonunuzda daha az depolama alanı kaplamak için tasarlanan Instagram Lite, kendinizi insanlara ve sevdiğiniz şeylere daha yakın hale getirmenizi kolaylaştırır. Yaratıcı anlarda kendinizi ifade edin ve insanlarla bağlantı kurun.
• Arkadaşlarınızdan ve sevdiğiniz içerik üreticilerden gelen resimleri, videoları ve hikayeleri görün
Akışınızda neler paylaştıklarını görmek için arkadaşlarınızı, sevdiğiniz sanatçıları, markaları ve içerik üreticileri Instagram'da takip edin. Sohbete katılın ve keşfettiğiniz içerikleri beğendiğinizde, yorum yaptığınızda ve paylaştığınızda sevdiğiniz daha fazla şey görün.

• Reels ile yaratıcılığı ve sonsuz eğlenceyi ortaya çıkarın
Arkadaşlarınızla veya Instagram'daki herhangi biriyle paylaşmak için eğlenceli ve eğitici videolar izleyin ve bunları kolayca oluşturun. 90 saniyeye kadar çok klipli videolar oluşturun ve kullanımı kolay metinler, şablonlar ve müzikle yaratıcılığınızı konuşturun. Galerinizden de video yükleyin.

• Günlük anlarınızı Hikayeler ile paylaşın
Hikayenize 24 saat sonra kaybolacak fotoğraf ve videolar ekleyin ve yaratıcı araçlarla hikayenize hayat katın. Hikayenize hayat katmak için metin, müzik, çıkartmalar ve GIF'ler kullanın. Sorular veya Anket çıkartmaları ekleyerek hikayenizi arkadaşlarınız ve takipçileriniz için etkileşimli hale getirin.

• Direct ile arkadaşlarınıza mesaj gönderin
Reels'da, Akışta ve Hikayelerde gördükleriniz hakkında konuşmalar başlatın. Arkadaşlarınıza mesaj gönderin, gönderileri özel olarak paylaşın ve sohbet bildirimleri alın. Görüntülü ve sesli aramalarla nerede olursanız olun arkadaşlarınızla bağlantı kurun.

• Sevdiğiniz daha fazla şey bulmak için Instagram'da Arayın ve Keşfedin
Arama sekmesinde ilginizi çeken şeylerden daha fazlasını görün. İlgi çekici fotoğraflar, Reels videoları, hesaplar ve daha fazlasını bulun. Konuları keşfetmek ve ilgi alanlarınızla ilgili içerik ve içerik üreticileri bulmak için anahtar kelimelere göre arama yapın.

Yükle'ye tıklayarak Kullanım Koşulları'nı (https://help.instagram.com/581066165581870/) ve Gizlilik İlkesi'ni (https://help.instagram.com/519522125107875/) kabul etmiş olursunuz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.