below header
QR Kod
Inside Out Thought Bubbles

Inside Out Thought Bubbles

1.47 geliştirici Kongregate
(0 İncelemeler) Mart 06, 2024
Inside Out Thought Bubbles Inside Out Thought Bubbles Inside Out Thought Bubbles Inside Out Thought Bubbles Inside Out Thought Bubbles Inside Out Thought Bubbles

En Son Versiyon

Versiyon
1.47
Güncelle
Mart 06, 2024
Geliştirici
Kongregate
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.disney.thoughtbubbles_goo
Şimdi İndir

Inside Out Thought Bubbles Hakkında Daha Fazla

GOOGLE PLAY 2015 YILININ EN İYİ UYGULAMALARI KAZANANI!
içerir

Bu uygulama, Disney Interactive tarafından yaratılmış olan Where's My Water? ve Frozen Free Fall oyunlarının yaratıcıları tarafından sunulmaktadır. Bu oyun, sevilen Disney•Pixar filmi Inside Out'a dayanmaktadır ve türünün tek örneği olan bir baloncuk vurma oyunudur. Bu oyun, kullanıcıların Riley'in Duygularına katılarak anı baloncuklarını eşleştirme, düzenleme ve patlatma yolculuğuna çıkmalarını sağlamaktadır. Oyuncular, filmden ilham alan Aile Adası, Rüya Yapım, Genç Müzik Adası, Hayal Dünyası ve Tren Bakım Alanı gibi eşsiz yerlere seyahat ederler.

Büyüme süreci herkes için zordur, Riley için de aynısı geçerlidir. Riley'e de Duyguları kılavuzluk etmektedir: Neşe, Korku, Öfke, Tiksinti ve Hüzün. Oyuncular, bu Duyguları kullanarak güçlendiricileri kullanabilirler. Örneğin, Neşe ile güneş yanıkları yaratabilir, Hüzün ile yağmur yağdırabilir veya Öfke ile alevli yollar oluşturabilirler. Ayrıca, Tiksinti ile eşleşen hatıraları geri püskürtebilir veya Korku'nun çılgın eğlencesiyle küreleri dağıtabilirler.

Oyuncular, engelleri aşmak ve ilerlemek için Beyin Donmaları gibi engelleri aşabilir veya Beyin Fırtınaları gibi güçlendiricileri kullanabilirler. Oyunun büyüleyici 3D animasyonu ve filmdeki seslendirenlerin katkıda bulunduğu oynanışı sayesinde, oyuncular filmin dünyasına adım atarlar.

Uygulamayı indirmeden önce, lütfen bu uygulamanın bazıları ilgi alanlarınıza göre hedeflenmiş olan reklamlar içerebileceğini unutmayın. Mobil cihazınızın ayarlarını kullanarak, uygulamaların içinden hedeflenmiş reklamları kontrol etmeyi tercih edebilirsiniz. Ayrıca, uygulama içi satın almaların gerçek parayla yapılabilmesi, heyecan verici güncellemelerin otomatik bildirimleri, konum tabanlı hizmetler ve ödül için reklam izleme seçeneği gibi özellikler de bulunmaktadır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.