header
QR Kod
InShare - uygulama paylaş

InShare - uygulama paylaş

2.1.0.2 geliştirici InShot Inc.
(0 İncelemeler) Haziran 03, 2024
InShare - uygulama paylaş InShare - uygulama paylaş InShare - uygulama paylaş InShare - uygulama paylaş InShare - uygulama paylaş InShare - uygulama paylaş

En Son Versiyon

Versiyon
2.1.0.2
Güncelle
Haziran 03, 2024
Geliştirici
InShot Inc.
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
sharefiles.sharemusic.shareapps.filetransfer
Şimdi İndir

InShare - uygulama paylaş Hakkında Daha Fazla

Dosya aktarımı tüm paylaşım ihtiyaçlarınız için mükemmeldir. Videoları, parti fotoğraflarını, müziği, uygulamaları ve e-kitapları, pdf dosyalarını veya başka herhangi bir şeyi seçmeniz yeterli; bu uygulama, seçtiğiniz dosyaları ışık hızında sürekli olarak indirecek ve arkadaşlarınıza iletecektir.

Sınırsız sevinci paylaşmak için Dosya Transmeri indirin ve hemen kullanmaya başlayın! Bu uygulama, dosyaları şimşek hızında göndermenize olanak sağlar. Bluetooth'tan bile daha hızlı olan bu uygulama, 40Mb/s'ye kadar hızla dosyalarınızın aktarılmasını sağlar. Bu sayede, 30 saniyeden daha kısa bir sürede 1G büyüklüğündeki bir videoyu paylaşabilirsiniz.

Dosya Transmeri, her türlü dosya tipini destekler. Fotoğraf, video, müzik, APK ve diğer tüm dosya türlerini kolaylıkla gönderebilir veya alabilirsiniz. Ayrıca, sonsuz büyüklükteki dosyaların aktarımını da destekler. TEK SEFERDE birden fazla dosya veya klasör gönderebilirsiniz.

Bu uygulamanın temel özellikleri arasında, tüm Android cihazları desteklemesi, akıllı çoğaltma özelliği, tek tuşla yüksek hızda dosya gönderme veya kabul etme, kullanıcı dostu tasarım ve etkili dosya yönetimi yer alıyor. Ayrıca, müzik, video, uygulama ve diğer dosya türlerini de kolayca paylaşabilirsiniz. 30'dan fazla dilde kullanılabilen bu uygulama, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli geliştirilmektedir.

Uygulamanın önümüzdeki günlerde sunacağı yeni özellikler arasında, platformlar arası dosya aktarımı, grup paylaşımı ve tüm formatta video oynatma ve indirme seçeneklerinin olması bekleniyor. Bu sayede, kullanıcılar dosyalarını daha da verimli bir şekilde paylaşabilecekler.

Uygulamanın en önemli özelliklerinden biri de akıllı çoğaltma ile aktarma aracıdır. Bu özellik sayesinde, yeni bir telefon aldığınızda veri kaybetme endişesi olmadan kolayca verilerinizi aktarabilirsiniz. Kişiler, SMS'ler, fotoğraflar, şarkılar, videolar ve uygulamalar gibi tüm dosya ve mobil verileriniz eski telefonunuzdan yeni telefonunuza aktarılabilir.

Bu uygulama, yakındaki kullanıcıları keşfetmek ve dosyaları daha verimli bir şekilde paylaşmak için bazı izinlere ihtiyaç duyar. Lütfen bu izinlerin sadece veri aktarımı için kullanıldığından emin olun. Dosya Transmeri, kullanıcılara zarar vermeyen bir uygulamadır ve tüm geri bildirimleriniz için videostudio.feedback@gmail.com adresine ulaşabilirsiniz.

Dosya Transmeri, uygulama, müzik ve video paylaşımı ile dosya aktarımı için mükemmel bir uygulamadır. İndirerek kullanmaya başlayın ve sınırsız sevinci paylaşın!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.