header
QR Kod
Innovative Language Learning

Innovative Language Learning

3.1.3 geliştirici Innovative Language Learning USA, LLC
(0 İncelemeler) Mart 29, 2024
Innovative Language Learning Innovative Language Learning Innovative Language Learning Innovative Language Learning Innovative Language Learning Innovative Language Learning

En Son Versiyon

Versiyon
3.1.3
Güncelle
Mart 29, 2024
Geliştirici
Innovative Language Learning USA, LLC
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.innovativelanguage.innovativelanguage101
Şimdi İndir

Innovative Language Learning Hakkında Daha Fazla

Innovative Language 101 ile 34 dili hızlı, eğlenceli ve kolay şekilde öğrenin.

Bu uygulama, birçok dilde öğrenme imkanı sunan bir dil öğrenme platformudur. Çince, İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Korece, Rusça, İspanyolca gibi 30’dan fazla dil arasından seçim yapabilirsiniz. The Guardian dergisine göre, yeni bir dil öğrenmeye başladığınızda bu uygulama sizin için ilk liman olacaktır.

PC Magazine’e göre, bu uygulama dil öğrenmek için zahmetsiz ve ücretsiz bir yöntem sunmaktadır. The New York Times’da belirtildiği gibi, özellikle temel bilgileri kapsayan 3 ila 5 dakikalık bölümler sunan SurvivalPhrases seçeneği vurgulanmıştır.

Uygulamayı indirerek gerçek öğretmenler tarafından hazırlanan yüzlerce sesli ve görüntülü derslere, ders notlarına, eğitim araçlarına ve daha fazlasına erişebilirsiniz. 500 milyon indirilme ve 10 yıllık tecrübesiyle kanıtlanmış bir sistem sunan bu uygulama sayesinde dil öğrenme süreciniz daha verimli olacaktır. Her yerde ve her zaman öğrenme imkanı sunan bu uygulama ile dil öğrenmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Bu uygulamada birçok seçenek sunulmaktadır. Bunlar arasında, herhangi bir dil kursunun 7 günlük ücretsiz premium denemesine erişebilir, ömür boyu her hafta yeni sesli ve görüntülü dersler alabilir, dersleri çevrimdışı öğrenebilir, günlük olarak e-posta yoluyla dersler alabilir, tüm cihazlarınız arasında kolaylıkla geçiş yapabilir ve çoklu yürütme seçenekleri kullanabilirsiniz. Ayrıca, en büyük sesli ve görüntülü dersler kütüphanesine, ayrıntılı ders notlarına ve ilerleme çubuklarıyla öğrenme gelişiminizi takip etme imkanına da sahip olabilirsiniz. Premium PLUS üyeliği ile kendi öğretmeninizle birebir öğrenme ve kişiselleştirilmiş bir eğitim programı ve rehber edinme imkanına da sahip olabilirsiniz.

Uygulamayı hemen indirin ve ücretsiz ömür boyu üyeliğe kaydolun. 7 günlük ücretsiz premium denemesi sayesinde hem mobil uygulamada hem de masaüstü sürümünde tüm eğitim sistemine erişebilirsiniz. Sadece mobil erişim mi istiyorsunuz? Kişiselleştirilmiş sadece mobil abonelikler ile kolayca uygulama içinde yükseltme yapabilirsiniz. Ayrıca, temel veya premium ekleyerek cihazınızda ve bilgisayarınızda öğrenme imkanına da sahipsiniz.

Lütfen dikkat: Uygulama içi satın alımlar kullanılarak yapılan abonelikler, abonelik süresinin sonunda otomatik olarak yenilenecektir ve mevcut ab

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.