header
QR Kod
Injustice 2

Injustice 2

6.3.0 geliştirici Warner Bros. International Enterprises
(0 İncelemeler) Haziran 09, 2024
Injustice 2 Injustice 2 Injustice 2 Injustice 2 Injustice 2 Injustice 2

En Son Versiyon

Versiyon
6.3.0
Güncelle
Haziran 09, 2024
Geliştirici
Warner Bros. International Enterprises
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.wb.goog.injustice.brawler2017
Şimdi İndir

Injustice 2 Hakkında Daha Fazla

Who’s in your Justice League? Join your favorite DC Super Heroes and Super-Villains in this action-packed, free fighting game! Assemble a team of Super Hero legends like Batman, Superman, Supergirl, The Flash and Wonder Woman to combat the forces against you. Master new combos and crush opponents in dynamic 3v3 battles. Upgrade your Super Heroes with special powers as you fight your way through the game. Become a champion by collecting gear for your characters and dominating your foes in PvP contests. Every epic battle in this CCG fighting game will define you—join the fight and become the ultimate DC champion!

Bu uygulama DC Süper Kahramanları ve Süper-Kötüleri toplayarak onlarla savaşabileceğin bir kart oyunudur. Batman, Superman, Wonder Woman, Supergirl, The Flash, Aquaman ve Green Lantern gibi klasik hayran favorilerinin yanı sıra Suicide Squad'dan The Joker, Brainiac ve Harley Quinn gibi şaşırtıcı yeni kötüler de bulunmaktadır. Oyun modları arasında karakterlerinin görünüşlerini, dövüşlerini ve gelişimlerini kontrol edin!

Aksiyon dolu savaşlarda rakiplerinize Superman'in ısı görüşü, The Flash'in şimşek tekmesi veya Harley Quinn'in cupcake bombası gibi epik komboları kullanarak saldırın. Favori DC karakterlerinizin Süper Hareketlerini kullanarak büyük hasarlar verin. Her savaştan ödül kazanarak Süper Kahramanlarınızı güçlendirecek ve Adalet Ligi Batman, Mitik Wonder Woman, Multiverse The Flash gibi özel karakterleri toplayın. Dünya toplamayı önlemek ve en büyük patron Brainiac'ı yenmek için arkadaşlarınızla birlikte bu savaş oyununda takım oluşturun.

Konsol kalitesinde bir hikaye ile Injustice 2, hit 3v3, CCG Süper Kahraman dövüş oyunu Injustice: Gods Among Us'da başlatılan hikayeyi devam ettiriyor. Adalet Ligi parçalandıktan sonra hikayeyi devam ettirmek ve bir takım birleştirmek size kalmıştır. Injustice 2'nin yüksek kaliteli konsol grafiklerini mobilde deneyimleyin - Superman, The Flash, Batman ve daha fazlasıyla yüksek çözünürlüklü 3v3 savaşlarında oynayın. Dünya'nın ihtiyaç duyduğu dövüş şampiyonu olun - sadece güçlülerin kazandığı Süper Kahramanlar yarışmasına katılın. Superman tarafından öldürülmüş olmasına rağmen, The Joker çılgınlığına dokunan herkesin hayatını etkilemeye devam ediyor. Metropolis'i yok ederek, Superman ve Batman'ın düşmanı haline gelmelerine neden olan olayları başlatmıştır. Eğer The Joker yarattığı kaosu görebilseydi, kesinlikle gülümsüyordu!

Zirveye çıkmak için savaşın! Günlük meydan okumalara katılın ve her savaşta liderlik tablosunda yükselin. PvP arenasına girin ve dünyanın her yerinden oyuncularla savaşarak bir şampiyon olun. The Flash, Supergirl, Batman ve daha fazlasının birleşerek epik PvP savaşlarında savaşın.

Yeni sinerjiler, yeni ekipmanlar ve yeni şampiyonlar keşfedin. Anarşi Ligi, Adalet Ligi, Multiverse, Suicide Squad, Batman Ninja ve Efsanevi gibi yeni takım sinerjilerini keşfedin. Artifacts adlı yeni evrensel bir ekipman türünü açın - bonus istatistikler ve benzersiz pasif bonuslar kazanmak için herhangi bir Süper Kahraman'a takılabilir. Şampiyonlar Arena burada - en iyi dövüşçülerin özel ödüller kazanmak, zirveye çıkmak ve dünyanın her yerinden oyuncularla savaşmak için ustalık tekniklerinizi sergileme şansı sunuyor.

Bu gerçekten epik, ücretsiz dövüş oyununu indirin ve kendi Adalet Liginizi birleştirin! Facebook'ta bizi beğenin: https://www.facebook.com/Injustice2Mobile/ Twitter'da bizi tak

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.