header
QR Kod
İngilizce Öğrenin – Mondly

İngilizce Öğrenin – Mondly

9.2.0 geliştirici ATi Studios
(0 İncelemeler) Nisan 05, 2024
İngilizce Öğrenin – Mondly İngilizce Öğrenin – Mondly İngilizce Öğrenin – Mondly İngilizce Öğrenin – Mondly İngilizce Öğrenin – Mondly İngilizce Öğrenin – Mondly

En Son Versiyon

Versiyon
9.2.0
Güncelle
Nisan 05, 2024
Geliştirici
ATi Studios
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.atistudios.ispeak.en
Şimdi İndir

İngilizce Öğrenin – Mondly Hakkında Daha Fazla

Günlük ücretsiz derslerle İngilizce öğrenin. Mondly’nin size İngiliz dili’ni hızlı ve efektif bir şekilde öğretmesine izin verin. Sadece bir kaç dakika içinde temel ingilizce kelimeleri hatırlamaya başlayacak, cümleler oluşturacak, İngilizce ifadeleri öğrenecek ve sohbetlere katılabileceksiniz. Eğlenceli İngilizce dersleri kelime bilginizi, dil bilginizi ve telaffuzunuzu başka bir dil öğrenme metodunda olmayacak şekilde geliştirecek. İster Başlangıç ister gelişmiş seviyede olun, meşgul bir gezgin yada iş adamı mısınız? Uygulama ihtiyaçlarınızı karşılayarak harika bir şekilde çalışır.

Sözlükle iyileştirilmiş okuma, dinleme, yazma ve konuşma dil egzersizlerini keşfedin. Bu uygulama ile dil öğrenmek artık daha eğlenceli ve interaktif bir hale geliyor. Hem fiil çekimi hem de eşsiz ses tanıma teknolojisi sayesinde, İngilizce dil öğretmeninizi cebinizde taşıyorsunuz ve dil öğrenimi daha kolay ve verimli bir hale geliyor. Dil öğrenmenin geleneksel yollarından sıkıldıysanız, Mondly'nin farklı yaklaşımını deneyebilirsiniz.

Uygulamayı indirdikten sonra hemen dil öğrenme hapınızı indirin ve yeni dil öğrenmenin avantajlarından hayatınız boyunca faydalanın. Dil öğrenmeyi herkesin yapabileceği ve eğlenceli bir hale getirebileceği bir aktivite haline getiren Mondly, dil öğrenmenin gizli yolu olarak tanımlanıyor.

Mondly'nin yaklaşımı, geleneksel dil kurslarının tam tersidir. Uygulama sizi temel bir sohbetle başlatır ve hızla temel kelimeleri öğrenmenize ve kullanmanıza olanak tanır. Böylece daha kısa sürede dil öğrenmeye başlarsınız ve doğal konuşma tanıma ve aralıklı tekrar algoritmaları sayesinde dil öğrenme süreciniz daha etkili bir hale gelir.

Mondly'nin sizin için harika bir eğitmen yapan temel özellikler arasında kristal berraklığında audio ve profesyonel ses aktörleri sayesinde doğru telaffuzu öğrenme, eşsiz ses tanıma teknolojisi ile telaffuzunuzu geliştirme, gerçek durumlarda kullanılabilecek anlatımlar sunma, konuşma İngilizcesi öğrenme ve fiil çekimlerini öğrenme gibi özellikler bulunuyor. Ayrıca uygulama, zeki bir raporlama yöntemi kullanarak ilerlemenizi takip etmenizi sağlıyor ve lider panosu sayesinde dünya üzerindeki diğer öğrencilerle rekabet edebilirsiniz. Uygulamanın adaptif öğrenim özelliği sayesinde ise sizin öğrenme yolunuzu anlayarak size en uygun öğretim şeklini sunar.

Bu İngilizce dersleri sayesinde göz açıp kapayıncaya kadar 5000 kelime ve anlatımı öğrenecek ve dil öğrenme süreciniz hızlanacak. Siz de bu harika uygulamayı indirerek dil öğrenmeyi daha eğlenceli ve etkili bir hale getirebilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.