header
QR Kod
İngilizce Öğrenin: Gelişmiş

İngilizce Öğrenin: Gelişmiş

3.5.0 geliştirici Knudge.me
(0 İncelemeler) Mayıs 10, 2024
İngilizce Öğrenin: Gelişmiş İngilizce Öğrenin: Gelişmiş İngilizce Öğrenin: Gelişmiş İngilizce Öğrenin: Gelişmiş İngilizce Öğrenin: Gelişmiş İngilizce Öğrenin: Gelişmiş

En Son Versiyon

Versiyon
3.5.0
Güncelle
Mayıs 10, 2024
Geliştirici
Knudge.me
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.knudge.me
Şimdi İndir

İngilizce Öğrenin: Gelişmiş Hakkında Daha Fazla

Knudge.me, kolay, ilginç ve etkili bir İngilizce öğrenme programı ile İngilizce öğrenmenize yardımcı olmayı hedeflemektedir.

Bu uygulama, kullanıcıların etkili bir şekilde İngilizce öğrenmelerine yardımcı olan gelişmiş bilimsel algoritmalar üzerinde çalışır. İngilizce kursları, kullanıcıların İngilizce kelimeler, deyimler, phrasal fiiller, homonym / homophones ve ortak kafa karıştırıcı İngilizce kelimeleri öğrenmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Ayrıca, ilginç ve etkili bilgi grafikleri de İngilizce kelimelerin ezberlenmesine yardımcı olur.

Mevcut dersler arasında İngilizce kursları, İngilizce oyunlar ve özellikler yer almaktadır. İngilizce kursları kategorisi altında, kullanıcılar kolay, orta ve ileri düzey olmak üzere farklı seviyelerde İngilizce kelimeler öğrenebilirler. Bu kurslar, kullanışlı flashcards, tanımlar, örnek cümleler, eş anlamlılar / antonimler ve infografi gibi araçlarla kelime haznelerini geliştirmelerine yardımcı olur ve İngilizce testlerinde iyi bir skor elde etmelerini sağlar.

İngilizce deyimler ve phrasal fiiller dersleri, kullanıcıların günlük İngilizce konuşmalarına ayak uydurmalarına ve sınavlarda başarılı olmalarına yardımcı olur. Kafa karıştırıcı İngilizce sözcükler dersi ise 200'den fazla homonyms, homophones ve diğer kafa karıştırıcı İngilizce sözcükler hakkında bilgi edinmeyi amaçlar.

İngilizce oyunlar kategorisi altında, kullanıcılar eğlenceli ve ilginç zaman tabanlı kelime oyunları sayesinde İngilizce becerilerini geliştirebilirler. Özellikler arasında ise ilginç ve etkili infographics ile İngilizce kelimelerin hafızalanması, kişisel uyarlamalı öğrenme, ilerleme takibi, kullanışlı flashcards, vocab tabanlı sınavlar ve eğlenceli İngilizce oyunları yer almaktadır.

Ücretsiz olarak indirilebilen Knudge.me uygulaması ile kullanıcılar, cep telefonlarından kolayca İngilizce öğrenebilirler. Bu uygulama, kullanıcıların dil öğrenme deneyimini daha ilginç ve eğlenceli hale getirmeyi amaçlamaktadır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.