header
QR Kod
İngilizce öğren - 11000 kelime

İngilizce öğren - 11000 kelime

7.4.0 geliştirici FunEasyLearn
(0 İncelemeler) Mart 11, 2024
İngilizce öğren - 11000 kelime İngilizce öğren - 11000 kelime İngilizce öğren - 11000 kelime İngilizce öğren - 11000 kelime İngilizce öğren - 11000 kelime İngilizce öğren - 11000 kelime

En Son Versiyon

Versiyon
7.4.0
Güncelle
Mart 11, 2024
Geliştirici
FunEasyLearn
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.funeasylearn.english
Şimdi İndir

İngilizce öğren - 11000 kelime Hakkında Daha Fazla

FunEasyLearn ile ücretsiz ve çevrimdışı olarak 61 farklı yerel dilde İngilizce öğren.

İngilizce öğrenmek artık eğlenceli ve kolay bir şekilde mümkün! Bu uygulama sayesinde okuma, yazma ve konuşma becerilerini geliştirebilir ve ihtiyacın olacak tüm kelimeleri ve faydalı cümleleri öğrenebilirsin.

Bu uygulamada 6.000'den fazla İngilizce kelime ve 5.000'den fazla cümle bulunmaktadır. Bu içerikler 10 seviyeye ve 200 konuya kategorilenmiştir ve başlangıç, orta seviye ve ileri düzey öğrenciler için uygun şekilde tasarlanmıştır.

FunEasyLearn dil öğrenme konusunda öncü bir uygulamadır. Dil bilimciler ve öğretmenler tarafından geliştirilen bir öğrenim stratejisi sayesinde tüm okuma kuralları, gerekli kelimeler ve pratik bir el kitabı bu uygulamada bir araya getirilmiştir. Bu sayede kullanıcılar okuma, telaffuz etme, görsel eşleştirme ve oyunlar aracılığıyla pratik yapma imkanı bulabilirler.

Uygulamanın en iyi özellikleri arasında el çizimi resimler ile hızlı şekilde yeni kelimeler öğrenebilme, profesyonel ses kayıtları sayesinde doğru telaffuz edebilme, ayrıntılı istatistikler ile ilerlemeyi takip etme ve inceleme yöneticisi sayesinde öğrenilen konuların gözden geçirilebilmesi yer almaktadır. Ayrıca akıllı arama özelliği sayesinde ihtiyacın olan kelimeleri ve cümleleri hızlıca bulabilir, bildiklerini gizleyebilir, konuşma tanıma ile telaffuzunu geliştirebilir ve çevrimdışı olarak dünyanın her yerinde uygulamayı kullanabilirsin.

Uygulamanın iş İngilizcesi ve seyahat için İngilizce gibi özel dersler de bulunmaktadır. Taksiciler, otel ve restoran çalışanları, hostesler, mağaza asistanları gibi farklı meslek gruplarına yönelik özelleştirilmiş kurslar sunulmaktadır. Ayrıca yetişkinler için İngilizce konusunda da içerikler öğrencinin yaşına göre uyarlanmıştır, böylece hem sen hem de çocuğun İngilizce öğrenip eğlenebilirsin.

Uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsin ve oyunlar oynayarak kazandığın çiçeklerle ücretsiz abonelik avantajından yararlanabilirsin. Ayrıca uygulamayı arkadaşlarına önererek ödül kazanabilir ve oy vererek ve değerlendirme bırakarak ekibimize destek olabilirsin.

Bizimle iletişime geçmek için https://www.FunEasyLearn.com/ adresini ziyaret edebilirsin. Senin için en iyi dil öğrenme deneyimini sunmak için çalışıyoruz!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.