header
QR Kod
inDrive: taksi kaynağı

inDrive: taksi kaynağı

5.78.0 geliştirici ® SUOL INNOVATIONS LTD
(0 İncelemeler) Mayıs 28, 2024
inDrive: taksi kaynağı inDrive: taksi kaynağı inDrive: taksi kaynağı inDrive: taksi kaynağı inDrive: taksi kaynağı

En Son Versiyon

Versiyon
5.78.0
Güncelle
Mayıs 28, 2024
Geliştirici
® SUOL INNOVATIONS LTD
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
sinet.startup.inDriver
Şimdi İndir

inDrive: taksi kaynağı Hakkında Daha Fazla

Fiyat, sürücü, araç, model ve biniş zamanı... inDrive (inDriver) uygulaması ile hepsini siz seçin. Özgürce seyahat et Türkiye.

inDrive, 47 ülkede 600'ten fazla şehirde kullanılan ücretsiz bir araç çağırma uygulamasıdır. Bu uygulama, Silikon Vadisi'nin yeni başarı öyküsüdür ve artık Türkiye'de de kullanılabilmektedir. Özellikle insanlara güç vererek hızla büyümeyi hedefleyen inDrive, bir taksi aracılık uygulaması olarak hizmet vermektedir. Sürücüler ve yolcuları bir araya getirerek ulaşım ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır.

inDrive, kullanıcılarına adil fiyatlar sunmayı hedeflemekte ve bunun için de sürücüler ve yolcular arasında bir anlaşma sağlamayı amaçlamaktadır. Bu uygulama sayesinde hesaplı bir yolculuk yapmak oldukça basit ve hızlıdır. Yolcular, uygulama üzerinden A ve B noktalarını belirterek ödemek istedikleri ücreti belirleyip sürücü seçebilirler. Artık teknolojiyle ulaşım ve yolculuk birleşmiştir.

inDrive, kullanıcıların istedikleri fiyatı ve sürücüyü belirleyebilmelerini sağlayarak, onlara uygun ve güvenli bir yolculuk deneyimi sunmayı amaçlamaktadır. Diğer taksi uygulamalarının aksine, süre ve kilometreye göre fiyatlandırma yapmayan inDrive, yolculuk başlamadan önce sürücü ile anlaşmayı sağlamaktadır. Bu sayede kullanıcılar, taksi sürücüsü olarak farklı bir uygulama deneyimi yaşarlar.

inDrive, kullanıcıların yolculuk sırasında güvende olmalarını sağlamak için çeşitli güvenlik özellikleri sunmaktadır. Yolcular, sürücülerin adını, araba modelini, plakasını ve daha önce tamamlanan yolculukların sayısını görüntüleyebilir ve yolculuk sırasında gerçek zamanlı konumlarını aileleri veya arkadaşlarıyla paylaşabilirler. Bu sayede sürüş deneyimi güvenli ve emniyetli hale gelir. inDrive, her zaman kullanıcıların güvenli ve keyifli bir yolculuk yapmalarını sağlamak için yeni güvenlik özellikleri eklemeye devam etmektedir.

inDrive, kullanıcıların özel isteklerini de dikkate alarak onlara en uygun yolculuk deneyimini sunmayı hedeflemektedir. Kullanıcılar, isteklerini uygulama üzerinden belirtebilir ve örneğin SUV, ekstra duraklama veya çocuk koltuğu gibi ihtiyaçlarını belirtebilirler. Ayrıca, taksi uygulamalarından sıkıldıysanız ve seçme özgürlüğünün keyfini çıkarmak istiyorsanız, inDrive tam da size göre bir uygulamadır. Türkiye, kullanıcılarımızı bekliyor, hemen uygulamayı indirin ve keyifli bir yolculuğa çıkın!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.