header
QR Kod
Inbox Private Messenger

Inbox Private Messenger

3.14.10 geliştirici Yearlater (P) Limited
(0 İncelemeler) Şubat 16, 2024
Inbox Private Messenger Inbox Private Messenger Inbox Private Messenger Inbox Private Messenger Inbox Private Messenger Inbox Private Messenger

En Son Versiyon

Versiyon
3.14.10
Güncelle
Şubat 16, 2024
Geliştirici
Yearlater (P) Limited
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.yearlater.inboxmessenger
Şimdi İndir

Inbox Private Messenger Hakkında Daha Fazla

Inbox is a private messaging Application powered by Yearlater (P) Limited. We connect people's everywhere in the world.
/

Inbox, arkadaşlarınız ve ailenizle mesajlaşmanıza ve arama yapmanıza olanak sağlamak için telefonunuzun İnternet bağlantısını (4G/3G/2G/EDGE veya Wi-Fi, mevcut olduğu kadar) kullanır. SMS'ten Inbox'a geçerek mesajları, aramaları, fotoğrafları, videoları, belgeleri ve Sesli Mesajları gönderip alabilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey telefon numaranız, kullanıcı adı veya giriş yok. Inbox™'daki kişileri hızlıca görüntüleyebilir ve mesajlaşmaya başlayabilirsiniz.

• Günlük anları Durum ile paylaşın - Durum, 24 saat sonra kaybolan metin, fotoğraf, video ve GIF güncellemeleri paylaşmanıza olanak tanır.

• Her şeyi söyleyin - Kriptografi uçtan uca şifreleme (Yearlater™ ve Inbox Cloud™ tarafından desteklenir) sohbetlerinizi güvende tutar. Gizlilik isteğe bağlı bir mod değil - İnbox'ın çalışma şeklidir. Her mesaj, her arama, her zaman.

• Hızlı ilerleyin - Mesajlar hızlı ve güvenilir bir şekilde teslim edilir, hatta yavaş ağlarda bile. Inbox, en kısıtlanmış ortamda çalışmak için optimize edilmiştir.

• Özgür hissedin - Inbox, tamamen bağımsızdır. Geliştirme, sizin gibi kullanıcılar tarafından desteklenir. Reklamlar yok. Izleyiciler yok. Spammerlar yok.

• Kendiniz olun - Var olan telefon numaranızı ve adres defterinizi kullanarak arkadaşlarınızla güvenli bir şekilde iletişim kurabilirsiniz.

• Sesinizi duyurun - Onlar kasabada ya da okyanusun öte yakasında olsun, Inbox'ın şifreli ses ve video kalitesi arkadaşlarınız ve aileniz daha yakın hissetmesini sağlayacaktır.

• Koyu moduna derinlemesine - Işığı görmeyi reddederseniz koyu moda geçin ve gözlerinizi yüksek parlaklıktan koruyun.

• Tanıdık geliyor - Her kişi için özel uyarılar seçin veya gürültüleri tamamen devre dışı bırakın.

Destek, sorular veya daha fazla bilgi için lütfen ziyaret edin: https://inbox.ind.in/

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.