header
QR Kod
IMVU: 3B sanal dünya

IMVU: 3B sanal dünya

11.5.1.110501001 geliştirici IMVU, Inc.
(0 İncelemeler) Mart 14, 2024
IMVU: 3B sanal dünya IMVU: 3B sanal dünya IMVU: 3B sanal dünya IMVU: 3B sanal dünya IMVU: 3B sanal dünya IMVU: 3B sanal dünya

En Son Versiyon

Versiyon
11.5.1.110501001
Güncelle
Mart 14, 2024
Geliştirici
IMVU, Inc.
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.imvu.mobilecordova
Şimdi İndir

IMVU: 3B sanal dünya Hakkında Daha Fazla

IMVU, avatarını oluşturup görünümünü özelleştirebilmene olanak sağlayan en geniş 3D dünyasına ve kataloğuna sahip olan dünyanın en büyük avatar tabanlı sosyal deneyimidir. En iyi 3D oyun ve sosyal medya deneyimidir. Yeni arkadaşlar edinmek için harika bir yerdir.

IMVU bir sosyal medya ve oyun platformudur. Bu uygulama ile kullanıcılar arkadaşlar ile sohbet edebilir, rol oynayabilir, giyinebilir, parti verebilir, sanal flört başlatabilir, etkinlikler düzenleyebilir ve milyonlarca kullanıcının bulunduğu sanal bir dünyaya katılabilirler. Ve en önemlisi, tüm bunlar tamamen ücretsizdir. Kullanıcılar, uygulamaya sanal dünya ve sosyal sohbet odalarına giriş yaparak başlarlar. Burada, 3D bir avatar oluşturarak kendilerini ifade edebilir ve emojileri kişiselleştirerek arkadaşlarıyla mesajlaşabilirler. Hayal ettiğiniz hayat, aşk hayatı ve sanal hayat, gerçeğe yakın bir şekilde IMVU'nun sanal dünyasında sizi bekliyor. Kullanıcılar, avatarlarını moda ile ilgili bir oyuncak bebek gibi sürekli değiştirebilirler. Bu da onlara yeni arkadaşlar edinmelerine ve kendilerini ifade etmelerine yardımcı olur. Ayrıca, sınırsız alışveriş yaparak avatarlarını tarzlarına göre giydirebilirler. IMVU'da kullanıcılar, dünyanın dört bir yanından arkadaşlar ile 3D sohbetler edebilirler. Yakın ve uzak mesafede bulunan yeni insanlarla tanışabilirler. 3D sohbetler, anlık mesajlardan daha fazlasını sunarak tam bir görüşme deneyimi yaşatır. Son olarak, IMVU kullanıcıları sosyalleşebilir ve duygularını, pozlarını ve filtrelerini paylaşabilirler. Bu da avatarlarına hayat katacak ve insanların konuşabilecekleri konular yaratacaktır. Ücretsiz olan IMVU uygulaması, kullanıcılarına sanal dünyalar, sanal gerçeklikler ve sanal hayatlar sunar. Bu muhteşem 3D oyunun tadını çıkarmak için hemen katılın!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.