below header
QR Kod
imo görüntülü görüşmeler

imo görüntülü görüşmeler

2024.01.2051 geliştirici imo.im
(0 İncelemeler) Şubat 07, 2024
imo görüntülü görüşmeler imo görüntülü görüşmeler imo görüntülü görüşmeler imo görüntülü görüşmeler imo görüntülü görüşmeler imo görüntülü görüşmeler

En Son Versiyon

Versiyon
2024.01.2051
Güncelle
Şubat 07, 2024
Geliştirici
imo.im
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.imo.android.imoim
Şimdi İndir

imo görüntülü görüşmeler Hakkında Daha Fazla

Hangi cihazda olursan ol arkadaşlarınla ve ailenle uluslararası mesaj ve görüntülü sohbet ÜCRETSİZ!

Bu uygulama, dünya genelindeki kullanıcılar arasında şifrelenmiş yüksek kaliteli görüntülü ve sesli uluslararası aramaları mümkün kılmaktadır. 2G, 3G, 4G, 5G veya Wi-Fi bağlantısı üzerinden yapılan bu aramalar ücretsiz ve sınırsız olarak gerçekleştirilebilir.

Uygulama ayrıca hızlı bir şekilde fotoğraf ve video paylaşımı da sağlamaktadır. Bunun yanı sıra yüzlerce ücretsiz çıkartma da sunulmaktadır.

Özellikle SMS ve telefon arama ücretlerinden kaçınmak isteyen kullanıcılar için bu uygulama oldukça avantajlıdır. *Veri ücretleri uygulanabilir. Ayrıntılar için sağlayıcınızla iletişime geçiniz.

Bu uygulama, şifrelenmiş mesajlar ve görüntülü ve sesli aramalar sayesinde kullanıcıların iletişimini güvenli bir şekilde sağlamaktadır. Ayrıca sınırsız kullanım imkanı sunması da kullanıcılar için oldukça caziptir. Hızlı ve ücretsiz paylaşım özellikleri de uygulamayı daha kullanışlı hale getirmektedir.

Uygulamanın en önemli özelliklerinden biri de ücretli olan SMS ve telefon aramalarından kaçınma imkanı sunmasıdır. Bu sayede kullanıcılar, iletişimlerini daha uygun bir şekilde gerçekleştirebilirler. Ancak, kullanıcıların veri ücretleri konusunda dikkatli olmaları ve sağlayıcılarıyla iletişime geçerek ayrıntılı bilgi almaları önerilmektedir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.