header
QR Kod
IELTS Exam Preparation: Vocabu

IELTS Exam Preparation: Vocabu

3.5.1 geliştirici Magoosh
(0 İncelemeler) Haziran 22, 2024
IELTS Exam Preparation: Vocabu IELTS Exam Preparation: Vocabu IELTS Exam Preparation: Vocabu IELTS Exam Preparation: Vocabu IELTS Exam Preparation: Vocabu IELTS Exam Preparation: Vocabu

En Son Versiyon

Versiyon
3.5.1
Güncelle
Haziran 22, 2024
Geliştirici
Magoosh
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.magoosh.ielts.flashcards.vocabulary
Şimdi İndir

IELTS Exam Preparation: Vocabu Hakkında Daha Fazla

Prep for the IELTS exam with Magoosh! Learn the 600 most important IELTS English vocabulary words with our easy to use flashcards and master your vocab with full definitions, example sentences and more! Best of all, you can study using our flashcards for free!

Magoosh adlı uygulama sayesinde IELTS sınavına hazırlanırken 600 İngilizce kelime öğrenmeyi kolaylaştırabilirsiniz. Bu kelimeler, uzman bir IELTS sınav öğretmeni tarafından seçilmiş ve öğrenmeniz için size sunulmuştur. Her kelimenin tanımı ve örnek cümlesi de tam olarak yer almaktadır. Ayrıca zorluk seviyelerine göre hazırlanmış olan flash kartlar sayesinde ilerlemenizi takip edebilir, güçlü ve zayıf yönlerinizi belirleyebilirsiniz. Uygulamanın akıllı algoritması, öğrenme sürecinizi hızlandırmak ve optimize etmek için flash kartları düzenler. Tüm bunların yanı sıra, uygulamaya Magoosh hesabınızla ücretsiz erişebilirsiniz.

Uzman IELTS öğretmenleri tarafından hazırlanmış Uygulamada yer alan her kelime, tanım ve örnek cümle, Eliot Friesen, Lucas Fink ve Chris Lele tarafından seçilmiş, yazılmış ve üç kez kontrol edilmiştir. Eliot, Magoosh'un IELTS müfredat yöneticisi ve yıllardır üniversite düzeyindeki İngilizce öğrencilerini başarıyla koçluk yapmıştır. Lucas, TOEFL hazırlığı konusunda bir e-kitap yazmış ve popüler bir YouTube serisine sahiptir. Chris, kelime bilgisi konusunda uzmandır ve her türlü geçmişe sahip öğrencilere dil becerileri ve test puanlarını arttırmada yardımcı olmuştur. Şimdi sıra sizde!

Daha hızlı ve daha akıllı öğrenin Magoosh, öğrenme seanslarınızı mümkün olduğunca düzenli hale getirmek için aralıklı tekrar yöntemini kullanır. Akademik çalışmalar ve testler, aralıklı tekrarın öğrenme verimliliğini ve bilgi tutma süresini önemli ölçüde arttırdığını göstermiştir. Öğrenmekte olduğunuz kelimeler ve tanımları, daha hızlı öğrenmenize yardımcı olmak için flash kartlar üzerinde tekrar tekrar görünecek ve onları daha iyi bildikçe daha az sıklıkta görünecektir. IELTS hazırlık flash kartlarımız, IELTS sınavını başarıyla geçmeniz için öğrenmeniz gereken en önemli 600 İngilizce kelimeyi içerir ve boşa zaman harcamamanız için önemli olmayan kelimeleri öğrenmekten kaçınır.

Magoosh hakkında Biz, İngilizce öğretimini video dersleri ve pratik sorularla gerçekleştirmek için tutkusu olan bir online test hazırlık servisiyiz. Uygulamalarımız ve kurslarımızın yanı sıra, aktif blogumuzda daha fazla IELTS ipucu, çalışma rehberleri, stratejiler ve diğer faydalı öğrenme kaynaklarımızı da bulabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin Size olan faydasını her zaman maksimize etmeye çalışıyoruz! Geri bildirimleriniz, yeni özellik önerileriniz veya sadece selam vermek isterseniz, bize help@magoosh.com adresinden e-posta gönderebilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.