header
QR Kod
Idle Odyssey to the West-RPG

Idle Odyssey to the West-RPG

1.8.25 geliştirici ZhangYu Games
(0 İncelemeler) Mart 13, 2024
Idle Odyssey to the West-RPG Idle Odyssey to the West-RPG Idle Odyssey to the West-RPG Idle Odyssey to the West-RPG Idle Odyssey to the West-RPG Idle Odyssey to the West-RPG

En Son Versiyon

Versiyon
1.8.25
Güncelle
Mart 13, 2024
Geliştirici
ZhangYu Games
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.idle.west.journey.adventure.hero.lord.legend.online.games
Şimdi İndir

Idle Odyssey to the West-RPG Hakkında Daha Fazla

Beginners can go online to get VIP5 + millions of Ingots.

Bu uygulama, ilk şarjın 5 kat geri ödeme sağlar ve SSR Evcil Hayvan Monkey King + 1. Seviye Yükseltme Hapı almanıza olanak tanır. Yeni sunucuda 7 gün içinde Orange Eş ile devasa İngotlar, Evcil Hayvanlar ve Sanat Eserleri elde edin!

[Şeytanları Yok Edin] Üç Dünya Savaşı'nın ardından şeytanlar kaçmayı başardı. Kötülük ve arzular iyiliği azaltmaya başladı. Büyük Kitap Döndürücüler, Buda'nın emri üzerine dünyayı restore etmek için tüm zorlukları aştı. Klasik tur tabanlı oyun modunda hazine avını, kule baskınını, eskortu ve şeytan öğütme görevlerini sunar. Klasikleri yeniden yaşayın ve batıya doğru yolculuğu tekrar yazın!

[Evcil Hayvanları Eğitin ve Performansınızı Geliştirin] Monkey King, Heavenly King Li, Ox King, Zhong Kui ve diğer klasik karakterler güçlendirmek için burada! İnsan, İlahi ve Şeytan Fraksiyonlarından yüz İlahi Genel, koleksiyonunuzu genişletebilir. En güçlü özel kadroyu oluşturmak için Ücretsiz Eşleşme Psişik Canavar Ruhu kullanın! Evcil Hayvanları uyanın ve istatistikleri arttırın, patlayıcı hasar verin! Kendinize bir isim yapmak için İlahi Generalleri kullanın!

[Akupunktur Noktaları, Dizilimler, Haplar ve Süs Eşyaları] Aura, cennet ve dünya arasında var olur. İstatistikleri ve gücü artırmak için Akupunktur Noktalarını eğitin, dizilimleri aktifleştirin, hapları rafine edin ve süs eşyalarını kovuklayın. Böylece dünyanın en iyisi olabilirsiniz!

[Xuannu ve Soul Kid; İlahi Ekipman ve Enfüzyon] En güçlü Xuannu'yu çağırın. Çift aktif yetenekleri ve güçlü komboları sayesinde aşamaları kolayca temizleyebilirsiniz! Işık Nirvana Kaderi, Soul Kids eğitin ve Ev yapın! Uçuk Kırmızı İlahi Ekipmanları uyandırın, İlahi Ekipmanları Rezonans ile enfüze edin ve nadir savaş istatistiklerini hızlı bir şekilde arttırın, rakiplerinizi domine edin!

[Harika Kostümler ve Cool Mounts] Muhteşem kanatlar ve dinamik görünümler sunan, size seçim yapabileceğiniz yüzlerce kıyafet var. Sevimli Eşler, benzersiz mountlar, devasa kostümler, hepsi sizi özel bir oyuncu yapacak! Auspicious Lion'a binin ve dünyaya macera dünyasına gidin. Havalı beceri efektleri sizi büyüleyecek. Muhteşem hikayeler sizi sürükleyecek!

[Guild'ler ve Arkadaşlar] Guild'ler oluşturun, kahramanları işe alın ve ileri düzey nadir materyallerle takas yapın, yurdu inşa etmek için. Gerçek zamanlı guild savaşlarına katılın, arkadaşlar edinin ve birlikte yükselmek için el ele verin. Yakın arkadaşlar ve iyi komşular yanınızda olacak! Yalnız değilsiniz!

[Kolay İşlemler] Savaşlar otomatiktir, manuel iş

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.