header
QR Kod
Ice League Hockey

Ice League Hockey

1.06.1 geliştirici Koality Game
(0 İncelemeler) Mart 24, 2024
Ice League Hockey Ice League Hockey Ice League Hockey Ice League Hockey Ice League Hockey Ice League Hockey

En Son Versiyon

Versiyon
1.06.1
Güncelle
Mart 24, 2024
Geliştirici
Koality Game
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.koalitygame.iceleaguehockey
Şimdi İndir

Ice League Hockey Hakkında Daha Fazla

Grab your sticks and face off at center ice in Koality Game's Ice League Hockey! Choose a league, select a team and lead your players to the Cup. Get charged with a penalty for fighting and test your defense. Or attack on a power play and use your passing skills to catch your opponents off guard. Either way, you can become the next dynasty in the hottest hockey game on ice. This is the Ice League.

Career Mode, Genel Müdür Modu ve Komiser Modu gibi farklı modlara sahip olan bir uygulamadır. Bu modlar aracılığıyla kullanıcılar kariyerlerini bir oyuncu, genel müdür veya komiser olarak yönetebilirler. Kariyer Modu, kullanıcıların oyuncu olarak başlayarak Rookie Showcase'de yıldızlaşmaları ve ardından draft edilmelerini sağlar. Her maçtan sonra kazanılan deneyim puanları sayesinde kullanıcıların özelliklerini geliştirmeleri mümkündür. Ayrıca takas isteğinde bulunabilir veya sadık kalabilir ve mümkün olduğunca çok ödül kazanabilirler.

Genel Müdür Modu, kullanıcıların gelecekteki yetenekleri keşfetmelerine ve takımlarını takaslar yaparak güçlendirmelerine olanak tanır. Ayrıca oyuncularını geliştirerek şampiyonluk için en iyi kadroyu oluşturmalarına imkan sağlar. En büyük oyuncularınızı Şeref Holü'ne dahil edebilirsiniz.

Komiser Modu, kullanıcıların tüm takımları kontrol etmelerine veya her kararı CPU'ya bırakmalarına olanak tanır. Ayrıca ligdeki herhangi bir maçı oynayabilir, izleyebilir veya simüle edebilirsiniz. Sonsuz sayıda sezon boyunca liginizin nasıl geliştiğini izleyebilirsiniz.

Uygulamanın diğer özellikleri arasında liglerin, takımların ve oyuncuların tamamen özelleştirilebilmesi, toplulukla paylaşmak için özel liglerin içe veya dışa aktarılabilmesi ve Premium Sürümü için yalnızca bir kez ödeme yapılması yer almaktadır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.