header
QR Kod
Ice Age Village

Ice Age Village

3.6.6a geliştirici Gameloft SE
(0 İncelemeler) Nisan 01, 2024
Ice Age Village Ice Age Village Ice Age Village Ice Age Village Ice Age Village Ice Age Village

En Son Versiyon

Versiyon
3.6.6a
Güncelle
Nisan 01, 2024
Geliştirici
Gameloft SE
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.gameloft.android.ANMP.GloftIAHM
Şimdi İndir

Ice Age Village Hakkında Daha Fazla

Buz Devri evreninde eğlenceli ve donmuş bir yolculuğa çık! Donmuş topraklarda en sevdiği meşe palamudunun peşine düşen Scrat, yanlışlıkla yer kabuğunu çatlattı! Rakun, köpek balığı, maymun, dinozor ve daha pek çok sevimli hayvan için yeni bir yuva kurmaya da yardım et! Sid, Manny ve Diego'yu da unutma. Tabii ki bir de küçük çılgın Scrat var.

Buz Devri filmlerinden esinlenen eşsiz Buz Devri dünyasında Sid, Manny, Diego ve Scrat ile birlikte eğlenceli bir maceraya çıkın. Bu oyunda, Buz Devri ailesinin tüm üyeleri için yeni bir yuva kurabilir ve 200'den fazla yeni hayvanı keşfedebilirsiniz. Ayrıca Dino Dünyası'nda tatlı dinozorları götürebilir ve Kung Fu Scrat ve Sid'in Yumurtası gibi mini oyunlar oynayabilirsiniz.

Bu oyunu ücretsiz olarak indirebilir ve oynayabilirsiniz. Oyun içinde ilerlemek için reklamları izlemeyi veya gerçek para karşılığında sanal para birimleri satın almayı seçebilirsiniz. Gerçek para karşılığında yapılan satın alımlar, kredi kartı veya diğer ödeme yöntemleri kullanılarak gerçekleştirilebilir.

Oyun içinde yapılan satın alımlar için Play Store kimlik doğrulama ayarlarınızı düzenleyerek şifre koruması ekleyebilirsiniz. Bu sayede, yetkisiz satın alımların önüne geçilebilir. Ayrıca oyunda Gameloft ürünlerinin ve üçüncü taraf ürünlerinin reklamları yer alabilir. Reklamların ilginizi çekmediğini düşünüyorsanız, cihazınızın ayarlar menüsünden ilgiye dayalı reklamları devre dışı bırakabilirsiniz.

Oyunun bazı özellikleri için internet bağlantısı gerektiğini unutmayın. Ayrıca resmi web sitesini ziyaret ederek oyun hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilir ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek güncel haberleri alabilirsiniz. Oyunun gizlilik politikası, kullanım şartları ve son kullanıcı lisans sözleşmesine de bağlantılar aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.