header
QR Kod
House Flipper: Ev tasarımı

House Flipper: Ev tasarımı

1.393 geliştirici PlayWay SA
(0 İncelemeler) Haziran 05, 2024
House Flipper: Ev tasarımı House Flipper: Ev tasarımı House Flipper: Ev tasarımı House Flipper: Ev tasarımı House Flipper: Ev tasarımı House Flipper: Ev tasarımı

En Son Versiyon

Versiyon
1.393
Güncelle
Haziran 05, 2024
Geliştirici
PlayWay SA
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.imaginalis.HouseFlipperMobile
Şimdi İndir

House Flipper: Ev tasarımı Hakkında Daha Fazla

Hiç kendi tadilat firmanızı işletmeyi hayal ettiniz mi? Şimdi, PC hit mobil sürümü - House Flipper simülasyon oyunu - ile birlikte mobil cihazınızda bulunduğunuz her yerden bunu yapabilirsiniz. House Flipper, piyasadaki en iyi ücretsiz tek kişilik tamirat tadilat ekibidir. Bir iç mekan ve ev tasarımcısı olun ve kendi işinizi kurun. Aletleriniz için yeni görünümler edinin.

House Flipper, ev tasarımı ve tadilatı konusunda bir simülasyon oyunudur. Bu oyunu oynarken akıcı, sezgisel ve sürükleyici bir deneyim yaşayabilirsiniz. Oyun 60 FPS ile oynanabilir. Oyunun bir diğer özelliği ise çeşitli ve ilginç görevlerin bulunmasıdır. Müthiş ve gerçekçi 3D grafikleri ile kendinizi evin içindeymiş gibi hissedebilirsiniz. Oyun, evlerin satın alınması, tadilatı, iç dekorasyonunun yapılması gibi işleri kapsamaktadır. Ayrıca seviye yükseltme ve araç güncellemeleri de mevcuttur. Oyunda 500'den fazla dekorasyon ve mobilya seçeneği bulunmaktadır. Yatak, komodin, sandalye, sehpa, TV dolabı, şifonyer ve koltuk gibi mobilyaların yanı sıra daha birçok dekorasyon seçeneği mevcuttur.

House Flipper, mobil cihazlara uyarlanmış en sevilen simülasyon ve satış oyunudur. Oyunda yapılması gerekenler oldukça ilginç ve eğlencelidir. Gerçek bir house flipper gibi siparişler alıp tamamlayarak macera dolu bir dünyaya adım atabilirsiniz. Oyunun renkli karakterleri ile tanışabilir ve onlara yardım edebilirsiniz. Ayrıca müze ve ev tadilatı gibi farklı lokasyonlarda da görevler alabilirsiniz.

Oyunun bir diğer önemli özelliği ise iç mekanların dekorasyonunu yapabilme imkanıdır. İç mekan ve ev tasarımı konusunda uzmanlaşabilir ve kendi fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz. Oyunda bulunan eşyaların birçok farklı versiyonu mevcuttur ve ilerledikçe bunları kilidini açabilirsiniz. Ayrıca eşyaların kullanım amacı ve hikayeleri hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Oyunda 500'den fazla eşya bulunmaktadır ve bu eşyaların açıklamalarında ilginç detaylar ve hikayeler yer almaktadır.

Oyunun ilerleyen seviyelerinde tecrübe kazanabilir ve araçlarınızı güncelleyebilirsiniz. Seviyeniz yükseldikçe görevleri daha hızlı tamamlayabilirsiniz. Ayrıca oyunda kilidi açılan eşyaları kullanarak ofisinizin iç dekorasyonunu da yapabilirsiniz. Ancak bu sizin hayal gücünüze kalmıştır. Eğer simülasyon oyunlarını ve ev tadilatı, tasarımı oyunlarını seviyorsanız House Flipper tam size göre bir oyun olacaktır.

House Flipper, satın alma, tadilat, dekorasyon ve satış gibi işleri içeren bir oyundur. Yeni eşyaları kilidini açabilir ve Flipcoin’ler kullanarak farklı evler satın alabilirsiniz. Yeni evinizin tadilatını yapabilir ve ofisinize dönüştürebilirsiniz. Ya da emlak sektöründe kariyer yaparak farklı yerlerde satışlar gerçekleştirebilirsiniz. Bu oyunda her bir yer, sizin için bir liman veya ek gelir kaynağı haline gelebilir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.