header
QR Kod
House Flip

House Flip

4.3.1 geliştirici fun-gi
(0 İncelemeler) Nisan 14, 2024
House Flip House Flip House Flip House Flip House Flip House Flip

En Son Versiyon

Versiyon
4.3.1
Güncelle
Nisan 14, 2024
Geliştirici
fun-gi
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.fungi.houseflip
Şimdi İndir

House Flip Hakkında Daha Fazla

Tadilata muhtaç evleri yenilemeyi mi hayal ediyorsun? Eğlenceli tasarım oyunu House Flip'te evleri yenileyip dekore et! Arkadaşlarınla oynayarak ücretsiz stiller kazan!
Bu oyunu daha iyi yapmanın yollarını bulmamıza yardımcı oldunuz ve bizim için çok değerlisiniz.

Hayalindeki evi yenilemek ve tasarlamak için dünya turuna çık! House Flip, ev dekorasyonu simülasyon oyununda evler satın alarak ve tasarım becerilerinizi kullanarak paletler toplayarak dünya çapında farklı mimari yaklaşımlar keşfetmeni sağlıyor. Ev yenileme hayallerini gerçekleştirmeni sağlayacak olan bu oyun, evleri düşük fiyattan alıp yüksek fiyattan satarak kazanmanı sağlıyor.

House Flip'in özellikleri arasında harika üç boyutlu ev yenileme simülasyonu, iç mimari tasarım becerilerini geliştirmek için yaratıcılığı kullanma, hızlandırıcı mini oyunlar ve tasarımlarınızı sergilemek için yeni bir 3D kamera yer alıyor. Oyuncular, diğer oyuncuların ev yenilemelerine oy vererek fenomen sıralamasında yükselme imkanına sahip ve arkadaşlarla takım kurarak bonusları paylaşabiliyor ve oyun içi sohbet üzerinden işbirliği yapabiliyor.

Oyuncular, teklifleri takip ederek ve mahalle özelliklerine dikkat ederek gayrimenkulün temellerini öğrenebiliyor ve daha fazla renk ve beceri açarak çeşitli yenileme yeteneklerinde uzmanlaşabiliyor. Ayrıca zorlu hedefleri tamamlayarak gizemli sandıklar ve diğer ödüller kazanma imkanı da sunuluyor. Bu büyük güncellemelere eklenen paletlerle evleri stillendirmek de mümkün.

Oyuncular, sermaye ve deneyimlerini arttırarak daha büyük evleri ve her türlü mimariyi yenileme imkanına sahip olabiliyor ve etkinliklere katılarak ücretsiz güçlendiriciler ve bonuslar kazanabiliyorlar. Ayrıca arkadaşların nasıl olduğunu kontrol etmek için skor tablolarında yer alabilir ve dünyanın dört bir yanındaki yeni simülasyon şehirlerinde maceraya atılırken ünlü yerleri ziyaret edebilirler. Ücretsiz ödüller toplamak için her gün oynamak da mümkündür.

House Flip, yüksek çözünürlüklü ekranlarda muhteşem 3D simülasyon grafiklerini deneyimlemeyi sağlıyor ve tüm yüksek çözünürlüklü ekranlarda oynanabilir. Facebook'ta House Flip'i takip ederek güncellemelerden haberdar olabilirsin. Lütfen aklınızda bulundurun, House Flip'i indirmek ve oynamak ücretsizdir ancak bazı oyun öğeleri gerçek parayla satın alınabilir. Oyuncuların en az 13 yaşında olmaları gerekmektedir ve oyuncuların gizlilik politikasını ve kullanım şartlarını kabul etmeleri gerekmektedir.

Son olarak, bu uzun saatler boyunca bize destek olan ailemize ve dostlarımıza teşekkür ediyoruz. Bu oyunu daha iyi yapmamıza yardımcı oldunuz ve sizin için çok değerliyiz. House Flip, hayalindeki evi yenileme ve tasarlama hayallerini gerçekleştirmek için mükemmel bir seçenek. Haydi, dünya turuna çık ve evleri yenilemeye başla!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.