header
QR Kod
Hootsuite: Schedule Posts

Hootsuite: Schedule Posts

9.28.1 geliştirici Hootsuite
(0 İncelemeler) Haziran 11, 2024
Hootsuite: Schedule Posts Hootsuite: Schedule Posts Hootsuite: Schedule Posts Hootsuite: Schedule Posts Hootsuite: Schedule Posts Hootsuite: Schedule Posts

En Son Versiyon

Versiyon
9.28.1
Güncelle
Haziran 11, 2024
Geliştirici
Hootsuite
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.hootsuite.droid.full
Şimdi İndir

Hootsuite: Schedule Posts Hakkında Daha Fazla

Stay connected across all your social accounts with Hootsuite! Create scroll-stopping content, schedule and publish posts, monitor activity and mentions, and manage comments and messages—anywhere, anytime, and all in one app. Plus, make those long workdays a little easier on the eyes with dark mode.

Hootsuite, insanların sosyal medya hesaplarını tek bir yerden yönetmelerine yardımcı olan bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde kullanıcılar, telefonlarından fotoğraf, video ve GIF'ler yükleyebilirler. Ayrıca Instagram (kareler dahil), TikTok, Facebook, LinkedIn ve Twitter profillerine önceden oluşturulmuş ve planlanmış gönderiler yapabilir ve tek bir dokunuşla yayınlayabilirler.

Uygulamanın "Planner" bölümünde, kullanıcılar taslakları inceleyebilir, düzenleyebilir ve içerik takvimlerini kolayca görebilirler. Gönderilerinin sıklığını özelleştirebilir ve istedikleri zaman içerikleri onaylayabilirler.

"Streams" bölümü, kullanıcıların ilgilendikleri konularla ilgili beğenileri, bahsetmeleri ve konuşmaları takip etmelerine olanak tanır.

"Inbox" bölümü, kullanıcıların farklı sosyal ağlardan gelen gelen mesajları tek bir akışta incelemelerine, yönetmelerine ve yanıtlamalarına olanak sağlar. Mesajları filtreleyebilir, yanıtlayabilir ve ekibine mesajları atayabilirler.

Kullanıcıların uygulama hakkındaki düşüncelerine göre, Hootsuite en iyi sosyal medya planlama uygulaması olarak kabul edilmektedir. Kullanıcılar, otomatik olarak sosyal ağlara gönderi yapabilme kolaylığından ve mobil uygulamanın yardımıyla herhangi bir yerden hızlıca yayın yapabilme özelliğinden memnun kalmaktadır.

Eğer kullanıcılar herhangi bir sorunla karşılaşırlarsa, Hootsuite'in Twitter ve Facebook hesapları aracılığıyla yardım alabilirler. Uygulamanın hizmet şartları ve gizlilik politikası da kullanıcıların bilgisine sunulmuştur.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.