header
QR Kod
Honor of Kings

Honor of Kings

9.4.1.2 geliştirici Level Infinite
(0 İncelemeler) Haziran 17, 2024
Honor of Kings Honor of Kings Honor of Kings Honor of Kings Honor of Kings Honor of Kings

En Son Versiyon

Versiyon
9.4.1.2
Güncelle
Haziran 17, 2024
Geliştirici
Level Infinite
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.levelinfinite.sgameGlobal
Şimdi İndir

Honor of Kings Hakkında Daha Fazla

Honor of Kings: Üst Düzey 5v5 Kahraman Savaşı Oyunu

Tencent Timi Studio tarafından geliştirilmiş ve Level Infinite tarafından yayınlanan Honor of Kings Uluslararası Sürümü, dünyanın en popüler MOBA oyunudur. 5v5 kahraman kanyonunda adil eşleştirmelerle klasik MOBA heyecanını yaşayabilirsiniz. Oyunda birçok savaş modu ve geniş bir kahraman yelpazesi bulunmaktadır. Birinci kanı elde etmek için beşe beş mücadelelerde rakiplerinizi ezin ve efsanevi başarılar kazanın! Yerelleştirilmiş kahraman seslendirmeleri, kostümler ve sorunsuz sunucu performansı sayesinde hızla eşleştirmeler yapabilir, dereceli savaşlarda arkadaşlarınızla takım olarak savaşabilir ve onurun zirvesine yükselirken hem PC MOBA'larının hem de aksiyon oyunlarının sunduğu eğlenceyi yaşayabilirsiniz.

Honor of Kings, seni en iyi küresel Espor etkinliklerine katılmaya davet ediyor! İster favori takımlarınızı destekleyip heyecanlı ve hararetli oyunlara tanıklık edin, isterseniz de oyuncu olarak kendiniz katılıp küresel sahnede efsane bir mobil MOBA oyuncusu olun. Her şey sizin elinizde, çünkü sen isimsiz bir oyuncu değilsin, hak ettiğin savaş alanının keyfini çıkarabilirsiniz.

Oyunda birçok özellik mevcuttur. 5v5 kule ittirmeli takım savaşları ile klasik 5v5 MOBA haritalarında üç koridorla en saf çatışma deneyimini yaşayabilirsiniz. Bolca yabani canavar, geniş yelpazede kahraman seçenekleri, art arda savaşlar ve ateş etme özgürlüğü ile tüm klasik MOBA eğlencesinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Honor of Kings'te efsanevi kahramanlar, özel yetenekler ve savaş alanına hâkimiyet hissedin. Mitlerde ve efsanelerde geçen kahramanların gücünü yaşayın ve benzersiz yeteneklerini kullanarak bambaşka bir oynanış deneyimi yaşayın. Her kahramanın özel yeteneklerinde ustalaşın ve savaş alanında efsane olun. Zirve hesaplaşmasında rakiplerinize meydan okuyun ve emsalsiz bir oyun eğlencesi yaşayın.

İstediğiniz zaman arkadaşlarınızla takım oluşturabilir ve sadece 15 dakikada rekabetçi bir oyun keyfi yaşayabilirsiniz. Savaşta zekanızı kullanın, yeteneklerinizi birleştirin, ölümüne dövüşün ve karşılaşmanın MVP'si olun. Akıllıca seçilmiş kahramanlarla arkadaşlarınızla takım oluşturun, sinerjinizi kullanın ve yetenek kombolarıyla savaş alanını yerle bir edin.

Takıma dayalı adil rekabetle eğlenceli ve adil bir ortamda yeteneklerinizi gösterin. Kahraman geliştirme ve metanet sistemi olmayan oyun, sadece gerçek oyun keyfi sunar. Üstün yetenekler ve strateji, zaferin tek yolu olurken, efsanelerin ve cesaretin doğduğu mobil arenaya

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.