header
QR Kod
Honkai Impact 3rd

Honkai Impact 3rd

7.4.0 geliştirici miHoYo Limited
(0 İncelemeler) Mayıs 11, 2024
Honkai Impact 3rd Honkai Impact 3rd Honkai Impact 3rd Honkai Impact 3rd Honkai Impact 3rd Honkai Impact 3rd

En Son Versiyon

Versiyon
7.4.0
Güncelle
Mayıs 11, 2024
Geliştirici
miHoYo Limited
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.miHoYo.bh3global
Şimdi İndir

Honkai Impact 3rd Hakkında Daha Fazla

[new version content]

v7.4 Mad Banquet Davet'i yayınlandı! Özel görevleri tamamlayarak Herrscher of Origin Karakter Kartı elde edin. Splendors of Amber Stigma Seçeneği, Ekipman Tedarik Kartları, Kristaller ve daha fazlasını almak için giriş yapın!

[Yeni Battlesuit] Thelema Yeni S-rank battlesuit Thelema Mad Pleasure: Shadowbringer tanıtıldı. MECH tipi bir buz hasarı dağıtıcısı olan Thelema esnek zincirli kılıçlarla savaşta çeşitli saldırı yöntemleri kullanıyor! Hizmetliler, düşmanlar ve hatta korku kendisi. Kız her şeyi ele geçirecek ve ardından dünyayı gerçek zevkin özü hakkında aydınlatacak. "Banquet üzerimizde. Şimdi, kupalarınızı kaldırın - ve benim adımı övün!"

[Yeni Hikaye] Labirentteki Yedi Shu Bölüm 2 Ana Hikaye Bölümü II Labirentteki Yedi Shu yayınlandı. Yaklaşık bir yüzyıldır uykuda olan anılar ve sırlar yavaşça hareketleniyor.

[Yeni Etkinlikler] Oxia'ya Uçan Davet Yarışması, Köklerine Dön Yeni öne çıkan etkinlik Oxia'ya Uçan Davet Yarışması başlıyor! Arcade'yi koruyun! Etkinlik ödülleri Şekerli Yıldızlı'nın yeni kıyafeti Fuzzy Pink Love, Kristaller ve daha fazlası!

Yeni bonus etkinliği Köklerine Dön başlıyor! Herrscher of Origin Karakter Kartı elde etmek için belirli görevleri tamamlayın!

[Yeni Kıyafetler] Taixuan'ın Turnası, Fuzzy Pink Love, Silinmez Hatıralar Vicissitude'nin kıyafeti Fenghuang of Vicissitude'nin kıyafeti Crane of Taixuan, Şekerli Yıldızlı'nın kıyafeti Fuzzy Pink Love ve Chrono Navi'nin kıyafeti Indelible Memories mevcut.

[Yeni Silahlar] Banquet Rose, Banquet Rose: Faux Crown, Phantom Seafarer Yeni silah türü Zincirli Kılıçlar yayınlandı! Silah Banquet Rose, PRI-ARM Banquet Rose: Faux Crown ve yapılabilir silah Phantom Seafarer arsenal'e katılacak!

[Yeni Stigmata] Splendors of Amber Mad Pleasure: Shadowbringer'in önerilen stigmata seti Splendors of Amber tanıtıldı!

Katılımınızı temsil ederek onun komutasında kadehinizi kaldırın - bu çılgın banquet'e!

Oyun tanıtımı

Honkai Impact 3rd, HoYoverse tarafından geliştirilen bir bilim kurgu macera aksiyon oyunudur. 3D hücre gölge grafikleri, dinamik savaş mekanikleri, sonsuz kombolar, ultra sıkı kontroller... Next-gen gerçek zamanlı aksiyon deneyimleyin! Medyanın anlattığı özgün bir hikaye, etkileşimli sahne etkinlikleri, yıldızlarla dolu seslendirme kadrosu... Efsanenin bir parçası olun! Dünya üzerindeki kriz geçici olarak azalmış olsa da, Mars'ta yeni bir yolculuk başlıyor. Benzersiz kişiliklere sahip Valkyries'lerle tanışın ve Mars medeniyetinin s

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.