header
QR Kod
Honey

Honey

1.1.3-honey geliştirici Honey Technologies
(0 İncelemeler) Haziran 12, 2024
Honey Honey Honey Honey Honey Honey

En Son Versiyon

Versiyon
1.1.3-honey
Güncelle
Haziran 12, 2024
Geliştirici
Honey Technologies
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.honeymobileapps.honey
Şimdi İndir

Honey Hakkında Daha Fazla

Yeni arkadaşlar edinmenin video sohbete katılmak için bir düğmeye dokunmak kadar kolay olduğu Honey'yi keşfet. Bu sezgisel platform, dünyanın dört bir yanından kişilerle anlamlı arkadaşlıklar kurmayı kolaylaştırıyor!

ÖZELLİKLER:

Honey, dünyanın dört bir yanından yeni kişilerle şimşek kadar hızlı görüntülü sohbet yapmanıza olanak sağlayan bir uygulamadır. Bu sayede, bağlantı kurmak istediğiniz kişilere kolayca ulaşabilir ve sorunsuz bir şekilde sohbet edebilirsiniz.

Uygulama, metin, fotoğraf ve video gönderme özelliği sayesinde arkadaşlarınızla iletişim kurmanızı kolaylaştırır. Ayrıca çeşitli ortamları kullanarak kendinizi ifade etme imkanı da sunar.

Arama filtreleri, keşfetmeyi istediğiniz bölgelerde sohbet eşleri bulmanıza yardımcı olur. Böylece, size en uygun kişilerle bağlantı kurabilir ve keyifli sohbetler gerçekleştirebilirsiniz.

Honey, topluluğun güvenliğini sağlamak ve herkesin en iyi davranış tarzlarını sergilemesini sağlamak için gelişmiş moderasyon araçları sunar. Bu sayede, uygulamayı kullanırken kendinizi güvende hissedebilir ve keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Honey, tüm bu özelliklerini kullanmak için ödeme yapmanıza gerek yoktur. Uygulamayı sonsuzca ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Bu sayede, yeni insanlarla tanışmaya ve keyifli sohbetler yapmaya devam edebilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.