header
QR Kod
HOLLA - görüntülü sohbet

HOLLA - görüntülü sohbet

8.38.0 geliştirici EXU (HK) LIMITED.
(0 İncelemeler) Temmuz 08, 2024
HOLLA - görüntülü sohbet HOLLA - görüntülü sohbet HOLLA - görüntülü sohbet HOLLA - görüntülü sohbet HOLLA - görüntülü sohbet

En Son Versiyon

Versiyon
8.38.0
Güncelle
Temmuz 08, 2024
Geliştirici
EXU (HK) LIMITED.
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.exutech.chacha
Şimdi İndir

HOLLA - görüntülü sohbet Hakkında Daha Fazla

HOLLA, 2023'nin en popüler canlı rastgele görüntülü sohbet sosyal uygulaması --- dünyanın her yerinden rastgele insanlarla canlı ve anında görüntülü sohbet ve görüntülü arama!

HOLLA, insanların dünya çapında farklı kültürlerden insanlarla tanışmalarını sağlayan bir mobil uygulamadır. Uygulama, 190'dan fazla ülkeden 30 milyondan fazla kullanıcıya sahiptir ve ücretsiz canlı rastgele görüntülü sohbet, ücretsiz sesli sohbet ve ücretsiz mesajlaşma gibi benzersiz özellikler sunmaktadır. Bu sayede kullanıcılar, birden fazla kültürden yeni insanlarla tanışabilir ve yeni arkadaşlıklar kurabilirler.

HOLLA'nın en önemli özelliklerinden biri ücretsiz canlı görüntülü sohbet ve sesli sohbet imkanıdır. Bu sayede kullanıcılar, dünya çapında yetenekli kişilerle gerçek zamanlı olarak sohbet edebilirler. Ayrıca kullanıcılar, arama yaparken bölge ve cinsiyet tercihlerini de belirleyebilirler.

Uygulamanın diğer bir özelliği ise gerçek zamanlı çeviri hizmetidir. Bu sayede kullanıcılar, farklı dillerde konuşan kişilerle bile iletişim kurabilirler. HOLLA ayrıca 1'e 1 doğrudan görüntülü görüşme imkanı da sunmaktadır.

Uygulama, kullanıcıların güvenliği için 7/24 denetleme sistemi kurmuştur. Yeni insanlarla eşleştiğinizde, yüzleri görünene kadar ekran bulanık olacaktır ve uygunsuz davranışlara sahip kişileri bildirerek onları rapor edebilirsiniz. Bu sayede, uygunsuz davranışları olan kişilerle tekrar eşleşmemeniz sağlanmaktadır. HOLLA, güvenli ve sağlıklı bir topluluk oluşturmayı önemsemektedir ve kullanıcıların güvenliğini sağlamak için çaba göstermektedir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.