header
QR Kod
Hola - Görüntülü Canlı Sohbet

Hola - Görüntülü Canlı Sohbet

4.3.5 geliştirici Skylb Elektronik Tic. A.S.
(0 İncelemeler) Mayıs 12, 2024
Hola - Görüntülü Canlı Sohbet Hola - Görüntülü Canlı Sohbet Hola - Görüntülü Canlı Sohbet Hola - Görüntülü Canlı Sohbet Hola - Görüntülü Canlı Sohbet Hola - Görüntülü Canlı Sohbet

En Son Versiyon

Versiyon
4.3.5
Güncelle
Mayıs 12, 2024
Geliştirici
Skylb Elektronik Tic. A.S.
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.skylb.hola.app
Şimdi İndir

Hola - Görüntülü Canlı Sohbet Hakkında Daha Fazla

Hola, en eğlenceli sosyal keşif platformu! 🥳

Hola, yakın veya uzakta milyonlarca insanla bağlantı kurabileceğiniz ve yeni arkadaşlar edinebileceğiniz bir sosyal ağ uygulamasıdır. Hikayeler, sohbet videoları ve oyunlar aracılığıyla diğer insanların hayatlarını keşfedebilir ve onlarla etkileşimde bulunabilirsiniz.

Uygulama içindeki canlı görüntülü sohbet özelliği sayesinde ücretsiz olarak arkadaşlarınız ve takipçilerinizle görüntülü olarak konuşabilirsiniz. Ayrıca dil bariyeri de ortadan kalkıyor, çünkü Hola otomatik olarak dili çeviriyor ve yabancılarla da sohbet etmenizi sağlıyor.

Hola'da hikayelerinizi paylaşabilir ve diğer insanların hikayelerini takip edebilirsiniz. Böylece yeni insanlar keşfedebilir ve onlarla etkileşime geçebilirsiniz.

Profilinizi ön plana çıkararak popülerliğinizi arttırabilir ve takipçi kazanabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz oyunlar oynayarak arkadaşlarınızla ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Tavla, Tetris ve daha birçok oyunu tek bir uygulamada bulabilirsiniz.

Uygulama içindeki canlı yayınlar sayesinde etkileşimli oyunlar oynayabilir ve diğer kullanıcılarla sohbet edebilirsiniz. Ayrıca diğer sosyal medya hesaplarınızı da Hola'ya bağlayarak daha da popüler olabilirsiniz.

Hola, insanlarla konuşmanın ve dünyayı keşfetmenin en eğlenceli yolu. Her ay güncellemeler ve yeni özellikler ekleniyor, çünkü Hola sürekli olarak yenilikçi bir uygulama olmayı hedefliyor. Kullanıcı gizliliği ve güvenliği de en önemli önceliklerden biri olarak kabul ediliyor.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.