header
QR Kod
Hızlı Beyin - mantık yapboz

Hızlı Beyin - mantık yapboz

geliştirici BrainSoft Apps
(0 İncelemeler) Şubat 19, 2024
Hızlı Beyin - mantık yapboz Hızlı Beyin - mantık yapboz Hızlı Beyin - mantık yapboz Hızlı Beyin - mantık yapboz Hızlı Beyin - mantık yapboz Hızlı Beyin - mantık yapboz

En Son Versiyon

Güncelle
Şubat 19, 2024
Geliştirici
BrainSoft Apps
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
de.softan.brainstorm
Şimdi İndir

Hızlı Beyin - mantık yapboz Hakkında Daha Fazla

Beyin gücünüzü artırın ve dünyanın her yerinden oyunculara karşı rekabet edin! 🧠 💪

Sizi ayak parmaklarınızın üzerinde tutacak hararetli savaşı deneyimleyin! Bu uygulama, matematik becerilerini geliştirmek isteyen herkes için ücretsiz ve eğlenceli matematik oyunları sunmaktadır. Zeka oyunları, farklı zihinsel becerileri uygulamanıza yardımcı olmak için bilişsel psikoloji ilkelerine dayanmaktadır. Bu oyunlar arasında bellek, dikkat, hız, tepki, konsantrasyon, mantık, matematik, çarpım tabloları ve daha fazlası bulunmaktadır.

"Hızlı Beyin", birçok seviye ve mini oyun içeren bir Bulmaca oyunudur. Bu oyun, çarpım tabloları, esnek ayarlarla eğitim oyunu ve 2048 gibi birçok farklı boyutta bulmacalar sunmaktadır. Ayrıca doğru/yanlış matematik oyunu, matematik dengesi, Schulte tablosu ve güç hafızası gibi farklı oyun türleri de bulunmaktadır.

Ana avantajları arasında çocuklar ve yetişkinler için hızlı hafıza ve dikkat gelişimi, beyin verimli eğitimi, basit ve anlaşılır oyun süreci, internet bağlantısı olmadan kullanılabilme özelliği, eğitim için fazla zaman harcamama ve sayı duygusunun geliştirilmesi yer almaktadır. Ayrıca bu oyun her yaş için uygundur, yani çocuklar, ebeveynler ve herkes için oynanabilir.

Bu uygulama her yaş için faydalı olacaktır. Öğrenciler ve çocuklar matematik ve aritmetiğin temellerini öğrenmek, çarpım tablosunu öğrenmek ve matematik testleri ve sınavlara hazırlanmak için bu oyunu kullanabilirler. Yetişkinler ise zihinlerini iyi durumda tutmak ve beynini geliştirmek için bu oyunu oynayabilirler.

Çeşitli matematiksel görevleri olabildiğince çabuk çözerek entelektüel imkanlarınızı geliştirebilirsiniz. Sınırlı bir süre içinde doğru cevapları vererek beyinlerinizin daha hızlı, daha iyi ve daha verimli çalışmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu oyunda kayıtlarınızı arkadaşlarınızla karşılaştırabilir ve kendinizi en iyisi olmak için motive edebilirsiniz.

"Hızlı Beyin", kişisel bir antrenör, matematik oyunu, eğitici bulmaca, 2048 bulmaca oyunu, konsantrasyonu arttırma oyunu ve basit bir kullanım arayüzü sunmaktadır. Ayrıca bu uygulama akıllı telefonlar ve tabletler için tasarlanmıştır ve her gün oynayarak matematik becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

Bu uygulama ile IQ'nuzu arttırabilirsiniz. Ayrıca klasik 2048 bulmaca oyunu da bu uygulamaya eklenmiştir. Bu oyun sayılara katılır ve 2048 karesine ulaşılır. 2048 bulmacada oynamak için fayansları yukarı, aşağı, sol ve sağ yönlere kaydırmanız gerekmektedir. Aynı numaraya sahip iki karo dokunduğunda, birleşerek yeni bir sayı oluştururlar. 2048 karo oluşturulduğunda, oyuncu kazanır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.