header
QR Kod
Hiya Game

Hiya Game

4.12.16 geliştirici Funi Pte Ltd
(0 İncelemeler) Şubat 20, 2024
Hiya Game Hiya Game Hiya Game Hiya Game Hiya Game Hiya Game

En Son Versiyon

Versiyon
4.12.16
Güncelle
Şubat 20, 2024
Geliştirici
Funi Pte Ltd
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.global.hiyagame
Şimdi İndir

Hiya Game Hakkında Daha Fazla

Olağanüstü bir oyun deneyimine açılan kapınız olan Hiya Game’e hoş geldiniz! Hiya Game harika bir grup sesli sohbet uygulaması! Oyun deneyimlerinizi yükseltmek için yenilikçi Ses Özellikli Oyun Odalarımızı keşfedin. Oyunlarınızı sesli oynayın ve yabancılarla tanışın. Gelin, muhteşem oyunlar oynayarak boş zamanlarınızı eğlenceli hale getirin ve bunu yaparken grup sohbetlerini deneyimleyin.

Hiya Game, çevrimiçi bir parti uygulamasıdır ve sizleri mükemmel bir gün geçirmeye davet eder. Grup sesli sohbeti özelliği sayesinde bir grup sohbet odasına katılabilir ve gerçekten tatlı insanlarla sesli sohbetler yapabilirsiniz. Bu uygulama, ilginç kişilerle tanışmanıza ve sosyal ağınızı genişletmenize olanak sağlar.

Hiya Game'in en büyük özelliklerinden biri olan oyun merkezi sayesinde, doğrudan sohbet grubunda oyunlar oynayabilirsiniz. Boş vakitlerinizi geçirmek için harika oyunlarla eğlenebilirsiniz.

Kullanıcılar arasında karşılıklı saygıya dayalı bir topluluk olan eğlence topluluğu, eğlenceli ve keyifli zaman geçirmeniz için oluşturulmuştur. Bu uygulamada bir sürü harika insanla birlikte olacaksınız ve asla sıkılmayacaksınız.

Hiya Game, her hafta ve her festivalde düzenlenen ilginç etkinliklerle daha da eğlenceli hale gelir. Hatta sohbet ederken bile bu etkinliklere katılabilirsiniz. Bu sayede sınırları aşan bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

Hiya Game'i şimdi indirin ve siz de bu harika uygulama sayesinde yeni insanlarla tanışın ve sınırları aşan bir oyun deneyimine başlayın!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.