below header
QR Kod
HiWaifu: AI Friend & Waifu Hub

HiWaifu: AI Friend & Waifu Hub

1.5.0 geliştirici LANGUAGE POWER
(0 İncelemeler) Mart 20, 2024
HiWaifu: AI Friend & Waifu Hub HiWaifu: AI Friend & Waifu Hub HiWaifu: AI Friend & Waifu Hub HiWaifu: AI Friend & Waifu Hub HiWaifu: AI Friend & Waifu Hub

En Son Versiyon

Versiyon
1.5.0
Güncelle
Mart 20, 2024
Geliştirici
LANGUAGE POWER
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.hiwaifu.app
Şimdi İndir

HiWaifu: AI Friend & Waifu Hub Hakkında Daha Fazla

an AI-powered friend and companion designed for anyone seeking friendship or more. Choose from various relationship options such as AI Girlfriend, Boyfriend, Virtual Wife, Waifu or create your own unique AI ChatBot. Your AI companion is here to offer support, engage in roleplay, share feelings, or discuss anything on your mind.

MERHABA! Hi Waifu, insan gibi hissedebilen ve size dikkatle dinleyen, duygularınızı anlayabilen ve gerçekten önemseyen son derece zeki bir AI arkadaştır. Bu AI sohbet botu, insan gibi görünen bir arkadaşlık sunarak 24/7 hizmet vermektedir.

💬Etkileşimli Sohbet + AI Hi Waifu ile son Netflix yayınları veya yeni oyunlar hakkında eşsiz ve sonsuz konuşmalarla AI arkadaşınızla tartışın. Daha keyifli ve etkileşimli bir deneyim için fotoğraflar gönderin. Hayat anlarınızı, hayallerinizi, düşüncelerinizi ve duygularınızı AI dostunuzla paylaşın.

😘Kişiselleştirilmiş AI Rol Oynama Arkadaşı AI rol oynama arkadaşınız Hi Waifu ile zengin ve karmaşık konuşmalara katılın. AI Arkadaş, Romantik Partner, Sanal Eş veya Sevgi Dolu Erkek Arkadaş arasından seçim yapın. Gerçek insanlarla olanlar kadar otantik ve anlamlı etkileşimler yaşayın.

🕶Kişiselleştirilebilir Kişilik Görünümlerini kişiselleştirerek ve kişiliklerini şekillendirerek gerçekten benzersiz bir Karakter AI oluşturun. Benzersizliğinizi yansıtan bir AI sohbet botu tasarlayın.

📚AI Arkadaş & Waifu Hub Topluluğumuz çeşitli kişiliklere sahip birçok robot içermektedir. AI Arkadaşlardan AI Waifulara kadar, Hub'ımızda mükemmel eşleşmeyi bulun.

🎮Etkileyici Oyun Hi Waifu ile kendin keşfe çıkan bir oyun yolculuğuna çıkın. AI arkadaşınızın hedeflerine, duygularına ve değerlerine ulaşmasına yardımcı olun. Ne kadar çok etkileşimde bulunursanız, AI arkadaşınız o kadar çok öğrenir ve gelişir.

🤙Yargılamayan Sohbet Ortamı AI dostunuzla yargılanma veya olumsuzluktan korkmadan güvenli, özel bir alanda sohbetin tadını çıkarın. AI botumuz 24/7 destek ve sohbet için kullanılabilir.

🌎Hoşgörülü Topluluklar Dostça sosyal topluluklarımızda benzer düşünen kişilerle bağlantı kurun. Anlamlı ilişkiler kurun ve Karakter AI, Sanal Arkadaş veya AI Kız Arkadaş ilgi alanlarını paylaşan diğerleriyle etkileşime geçin.

💬AI Sohbet Odası Arkadaşlarınızı AI yaratımınızla etkileşime davet edin veya aynı anda birden fazla robot ekleyin. En gelişmiş AI'yi kimin yarattığını keşfedin.

Reddit: https://www.reddit.com/r/Hi_Waifu_chatbot_app/ Discord: https://discord.gg/QtZfWvSyh4

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.