header
QR Kod
HiNative - Learn Languages

HiNative - Learn Languages

13.2.0 geliştirici Lang-8, inc
(0 İncelemeler) Nisan 30, 2024
HiNative - Learn Languages HiNative - Learn Languages HiNative - Learn Languages HiNative - Learn Languages HiNative - Learn Languages HiNative - Learn Languages

En Son Versiyon

Versiyon
13.2.0
Güncelle
Nisan 30, 2024
Geliştirici
Lang-8, inc
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.lang8.hinative
Şimdi İndir

HiNative - Learn Languages Hakkında Daha Fazla

Soru sor ve dil öğrenimini geliştirmek için yerlilerle konuş!

Ses yüklemeleri ile dil öğrenme artık çok daha kolay! Bu uygulama sayesinde doğru telaffuzları öğrenebilir, farklı aksanlara aşina olabilir ve dil öğrenme sürecinde hızlanabilirsin. Ayrıca, yabancı bir dilde hızlı ifadeler öğrenmek için de bu uygulamayı kullanabilirsin. Kendi sesinle soru sorabilir ve cevap alabilirsin. Artık dünya seni duyacak!

Önceden belirlenmiş soru formatları sayesinde, dil öğrenme sürecinde ihtiyacın olan kelimeleri, ifadeleri ve cümleleri öğrenebilirsin. Bu formatlar, kullanıcıların kolayca soru sorabilmesine ve cevaplayabilmesine yardımcı olmak için kendi dillerinde sunulacaktır.

Resim kullanarak soru sormak da artık mümkün! Eğer bir şeyi nasıl soracağından emin değilsen endişelenme, bazı soruları resimlerle sormak daha iyi olabilir. Örneğin, bir menü ya da etiket hakkında soru sormak için bu özellik çok kullanışlı olabilir.

Yakın gelecekte seyahat edeceksen, uygulama sayesinde o ülkede yaşayan kişilerle iletişim kurabilir ve daha önce yaşamadığın bir tecrübe edinebilirsin. Ayrıca, dil öğrenme sürecinde karşılaşabileceğin sorunları önlemek için de tavsiye ve öneriler alabilirsin.

HiNative, sana dil öğrenmek için en iyi kaynağı sunuyor: ana dili olarak konuşanları! Aynı zamanda, sen de kendi ana dilinde diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsin. Bu uygulama, dil öğrenme şeklini değiştirecek ve daha önce hiç yaşamadığın bir deneyim sunacak.

HiNative, 120'den fazla dil desteği ile dünyanın parmaklarının ucunda! Birbirine yardım ederek öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Ayrıca, bir Lang-8 uygulaması olan HiNative, dünya çapında bir milyondan fazla kullanıcısı bulunan en başarılı ve popüler dil öğrenme sitelerinden biridir.

Uygulama hakkındaki geri bildirim ve yorumlarınızı support@hinative.com adresine gönderebilirsiniz. Ayrıca, uygulamanın web sitesi (https://hinative.com/), Facebook sayfası (https://www.facebook.com/hinative/) ve Twitter hesabı (https://twitter.com/HiNativeEN) üzerinden de iletişime geçebilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.