below header
QR Kod
Hilokal Dil Değişim Uygulaması

Hilokal Dil Değişim Uygulaması

10.0.1 geliştirici HiLokal
(0 İncelemeler) Mart 17, 2024
Hilokal Dil Değişim Uygulaması Hilokal Dil Değişim Uygulaması Hilokal Dil Değişim Uygulaması Hilokal Dil Değişim Uygulaması Hilokal Dil Değişim Uygulaması Hilokal Dil Değişim Uygulaması

En Son Versiyon

Versiyon
10.0.1
Güncelle
Mart 17, 2024
Geliştirici
HiLokal
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.hilokal
Şimdi İndir

Hilokal Dil Değişim Uygulaması Hakkında Daha Fazla

Hilokal hedef dilini ana dili olarak konuşan kişilerle pratik yapman için uygulama mağazasındaki en iyi ücretsiz platform. Kolayca giriş çıkış yapabileceğin sesli sohbet odalarıyla ister dil değişim arkadaşı istersen eğitmen bul. Hilokal’ı yalnızca arkadaş da edinmek için de kullanabilirsin!

Hilokal, bir dil öğrenme uygulamasıdır. Uygulama sayesinde, arkadaşlar edinerek Korece, İngilizce, Çince, Japonca, İspanyolca, Portekizce, Fransızca, Almanca, Tagalogca, Endonezce, Malezyaca, Hintçe ve daha birçok dili öğrenebilirsin. Dil seviyeni başlangıçtan orta dereceye, hatta ileri seviyeye taşıyabilir ve hedef dilinde akıcı bir şekilde konuşabilirsin. Konuşma becerini geliştirmeye odaklanırken aynı zamanda telaffuz, yazma, dinleme, dil bilgisi ve diğer alanlarda da bilgi sahibi olabilirsin.

Neden Hilokal’ı seçmelisin? Çünkü uygulama mağazalarında sesli sohbet odalarına odaklanan ilk dil değişim uygulamasıdır. Bu sayede, hedef dilini ana dili olarak konuşan kişilerle dil değişimi yapmak istediğin zaman ve yerde mümkün olur. Zamanlama konusunda endişelenmene gerek yok! Uygulamadaki tüm özellikler, konuşma becerini geliştirmene yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Dil öğrenirken, en iyi konuşmayı o dili ana dili olarak konuşan kişilerden öğreniriz. Hilokal, hedef dilini konuşmayı daha eğlenceli ve sosyal hale getirerek bu süreci daha keyifli hale getirir. Bunun yanı sıra, hedef dilini konuşan arkadaşlar edinmenin akıcılığa ulaşmada çok daha fazla yardımcı olduğunu fark edeceksin. Hilokal, dil öğrenme sürecinin ayrılmaz bir parçası haline gelecektir.

Uygulamada şu an sadece Korece ve İngilizce için eğitmenler mevcuttur, ancak her gün yeni dil eğitmenleri katılmaktadır. Her gün profesyonel Korece eğitmenlerinden ücretsiz grup dersleri alabilirsin. Ayrıca, dilersen eğitmenlerle birebir dersler de alabilirsin.

Diğer uygulamalarla sadece metin düzeltmeleri mümkünken, Hilokal'ın sesli düzeltme özelliği sayesinde konuşma becerini geliştirebilir ve telaffuzunu düzeltebilirsin. Sesli notlarını kaydedip arkadaşından cümlelerini düzeltmesini isteyebilirsin. Bu özellikler sayesinde telaffuzunu geliştirip akıcılığı yakalayacağına inanıyoruz.

Hilokal, konuşmaya odaklı bir uygulama olduğu için altyazı özelliği de mevcuttur. Bu sayede, dil partnerin konuşurken konuşmalarının içeriğini altyazıyla da görebilirsin. Hedef dilini anlamanın en kolay ve eğlenceli yolu Hilokal'dan geçmektedir.

Hilokal, hedef dilini konuşanlarla buluşmanın en eğlenceli, sosyal ve en kolay yolu olarak tanımlanabilir. Sesli sohbetler, ait olduğun dil topluluğunu bulmanın ve hedef dilinde akıcı bir şekilde konuşmanın anahtarıdır. Hedef dilini konuşmaya ve öğrenmeye başlamak için Hilokal'ı kullanmaya başlayabilirsin. Uygulamada pratik yapabileceğin diller arasında Korece, İngilizce, Çince, Japonca, İspanyolca, Portekizce, Fransızca, Almanca, Tagalogca, Endonezce, Malezyaca ve Hintç

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.