header
QR Kod
Hilla -  Grup Sesli Sohbet

Hilla - Grup Sesli Sohbet

1.4.4 geliştirici Aurora.Y Team
(0 İncelemeler) Haziran 15, 2024
Hilla -  Grup Sesli Sohbet Hilla -  Grup Sesli Sohbet Hilla -  Grup Sesli Sohbet Hilla -  Grup Sesli Sohbet

En Son Versiyon

Versiyon
1.4.4
Güncelle
Haziran 15, 2024
Geliştirici
Aurora.Y Team
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.hillalive.chat
Şimdi İndir

Hilla - Grup Sesli Sohbet Hakkında Daha Fazla

"Güzel bir gün ilginç bir canlı ses partisiyle başlar!

Hilla, insanları dünya çapında buluşturan bir platformdur. Bu uygulama sayesinde arkadaşlarınızla ve dünyanın dört bir yanından insanlarla iletişim kurabilirsiniz. Canlı sesli grup sohbetleriyle teması olan odalara katılarak yakınınızda veya dünya çapında bulunan kişilerle bağlantı kurabilirsiniz.

Sesli Grup Sohbet Odaları sayesinde arkadaşlarınızla ve farklı bölgelerden gelen dost canlısı kişilerle yüksek kaliteli canlı sesli sohbetlere katılabilirsiniz. Ayrıca dünyanın dört bir yanından çok çeşitli konuları içeren binlerce halka açık sohbet odasını keşfedebilirsiniz.

Yakındaki Yeni Arkadaşlarla Tanışın, çevrenizdeki benzer düşüncelere sahip kişileri keşfetmenize ve gerçek hayatta bağlantılar kurmanıza yardımcı olabilir. Uygulama sayesinde yakınınızdaki kişilerle bağlantı kurarak yeni arkadaşlar edinebilir ve sosyal çevrenizi genişletebilirsiniz.

Anında Mesaj özelliği sayesinde, sesli odada olmasanız bile arkadaşlarınızla bağlantıda kalabilirsiniz. Kısa mesajlar, emojiler ve multimedya içerikleri göndererek iletişiminizi sürdürebilirsiniz.

Çeşitli Temalı Partiler sayesinde ulusal bayramları, doğum günlerini, düğünleri ve futbol maçlarını gerçek zamanlı olarak kutlayabilirsiniz. Hilla, günlerinizi zenginleştirecek çok sayıda temalı parti ve etkinliğe ev sahipliği yapmaktadır.

Enfes Hediyeler sayesinde sevginizi ve bireyselliğinizi bir dizi zarif hediyeyle ifade edebilirsiniz. Arkadaşlarınızı bu benzersiz takdir simgeleriyle şaşırtabilirsiniz.

Hilla topluluğuna katılarak sosyal etkileşimin yeni bir boyutunu keşfedebilirsiniz. Ses tabanlı konuşmaların keyfini çıkarabilir, etkileyici kişilerle tanışabilir ve anlamlı bağlantılar kurabilirsiniz. Yardıma ihtiyacınız olduğunda support@hillalive.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

GİZLİLİĞİNİZ VE GÜVENLİĞİNİZ ÖNEMLİDİR! Hilla, gizlilik ve güvenlik konusunda önemli adımlar atmıştır. Gizliliğiniz her zaman en önemli önceliklerimizden biridir. Gizlilik Politikamızı ve Koşullarımızı incelemek için aşağıdaki bağlantıları ziyaret edebilirsiniz:

Gizlilik: https://www.hillalive.com/page/hillalive_privacy_agreement

Şartlar: https://www.hillalive.com/page/hillalive_user_agreement

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.