header
QR Kod
Hi Translate -Sohbet Tercümanı

Hi Translate -Sohbet Tercümanı

v4.0.8.10 geliştirici Translasion team
(0 İncelemeler) Mayıs 24, 2024
Hi Translate -Sohbet Tercümanı Hi Translate -Sohbet Tercümanı Hi Translate -Sohbet Tercümanı Hi Translate -Sohbet Tercümanı Hi Translate -Sohbet Tercümanı Hi Translate -Sohbet Tercümanı

En Son Versiyon

Versiyon
v4.0.8.10
Güncelle
Mayıs 24, 2024
Geliştirici
Translasion team
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.zaz.translate
Şimdi İndir

Hi Translate -Sohbet Tercümanı Hakkında Daha Fazla

Seyahat ediyor ama yerel dili bilmiyor musunuz? Arkadaş edinmek istiyor ama iletişim kuramamaktan endişe mi duyuyorsunuz? İdolün gönderisinin orijinal metnini anlayamıyor musunuz? Yabancı dilde roman okumak istiyor ama yapamıyor musunuz?

Hi Translate, insanların herhangi bir ülkede herhangi bir dilden sorunsuz bir şekilde iletişim kurmalarına yardımcı olan bir çeviri uygulamasıdır. Yabancı arkadaşlarınızla kolayca konuşabilmenizi sağlar ve dil iletişiminde yaşanan zorlukların üstesinden gelmenizi destekler. Bu uygulamanın en önemli özelliği ise ChatGPT-4 akıllı çeviri eklentisi ile çevirinin daha hızlı ve ilginç hale getirilmesidir.

Hi Translate, Afrika dilleri de dahil olmak üzere 135 farklı dil için çeviri hizmeti sunan en eski çeviri uygulamasıdır. Kendilerini müşterilerine daha profesyonel hizmetler sunmaya adayan bir ekip tarafından oluşturulmuştur. Milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilen bu uygulama, dil öğrenme alanında da uzmanlaşmanıza yardımcı olabilir.

Hi Translate'in diğer dil öğrenme uygulamalarından farkı, dil öğrenme sürecini gerçek hayat olaylarına entegre etmesidir. Kendinizi tanıtırken, restoranda yemek siparişi verirken veya yabancı arkadaşlarınızla sohbet ederken bu uygulama size yardımcı olabilir. Ayrıca, özel öğrenme kursları ile de dil öğrenme sürecini hızlandırabilirsiniz.

Hi Translate, İngilizce, Fransızca, Almanca, Japonca, Arapça gibi popüler dillerin yanı sıra, daha az bilinen dilleri de öğrenmenize olanak tanır. Ayrıca, dil çevirisi öğrenimini gerçek hayata entegre ettiği için diğer dil öğrenme uygulamalarından daha farklı bir deneyim sunar.

Hi Translate, kullanıcıların metinleri kolayca kendi dillerine çevirmesine yardımcı olan Erişilebilirlik Hizmetleri API'lerini kullanır. Bu uygulama kişisel verilerinizi toplamaz ve gizliliğinizi ihlal etmez. Hi Translate ile dil öğrenmeyi daha eğlenceli ve kolay hale getirebilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.