below header
QR Kod
Heyy - Canlı Görüntülü Sohbet

Heyy - Canlı Görüntülü Sohbet

5.1.0.64 geliştirici Kala Pte. Ltd.
(0 İncelemeler) Mart 19, 2024
Heyy - Canlı Görüntülü Sohbet Heyy - Canlı Görüntülü Sohbet Heyy - Canlı Görüntülü Sohbet Heyy - Canlı Görüntülü Sohbet Heyy - Canlı Görüntülü Sohbet Heyy - Canlı Görüntülü Sohbet

En Son Versiyon

Versiyon
5.1.0.64
Güncelle
Mart 19, 2024
Geliştirici
Kala Pte. Ltd.
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
tv.heyy.app
Şimdi İndir

Heyy - Canlı Görüntülü Sohbet Hakkında Daha Fazla

Heyy'ye hoş geldiniz - Yeni insanlarla tanışmak için Görüntülü Sohbet Uygulaması!

Çevrimiçi sosyal ağlar, birçok kişi için gizlilik endişeleri, konu eksikliği veya sosyal fobi gibi sorunlar yaratabilir. Heyy, bu sorunların üstesinden gelmek için tasarlanmış bir görüntülü sohbet uygulamasıdır. Uygulama, kullanıcıların anonim kalmasını sağlamak için özel maskeler takabilecekleri bir platform sunar. Bu sayede, yeni insanlarla tanışırken bir çevrimiçi maskeli balo havası yaratılır ve kullanıcılar bilinmeyen bir heyecanla birbirleriyle iletişim kurabilirler. Maskeler, özellikle kadınlar için özel olarak tasarlanmıştır ve her zaman "Lady First" ilkesine uyulur.

Heyy, kullanıcıların gerçekten tanıyabilecekleri kişilerle iletişim kurmalarını sağlar. Fotoğrafların sadece ilk izlenim verdiği düşünülürse, kısa bir görüntülü konuşmanın bile birinin sizin için uygun olup olmadığını anlamanıza yardımcı olabileceği belirtilir. Bu sayede, kullanıcılar yanlış beklentilerle karşılaşmadan gerçek insanlarla bağlantı kurabilirler.

Heyy, kullanıcıların güvenli ve kontrollü bir ortamda iletişim kurmalarını sağlar. Görüşme sırasında, kullanıcılar AR yüz maskeleri kullanarak anonim kalabilirler. Bu sayede, hoş olmayan durumlarla karşılaşmadan yeni insanlarla tanışma fırsatı yaratılır. Görüşme sırasında, katılımcılardan biri maskelerin çıkarılmasını önerebilir, ancak maskeler sadece diğer kişi bunu kabul ettikten sonra çıkarılabilir.

Heyy, kadınların korunmasını ön planda tutar ve kadınların özel maskelerden ücretsiz yararlanmalarını sağlar. Uygulama, daha iyi bir sosyal ortamı hak eden kadınların güvende hissetmelerini amaçlar.

Heyy, kullanıcıların görüşmeden sonra da iletişimde kalabilecekleri bir platformdur. İki kullanıcı da birbirlerinden hoşlandıklarında, arkadaş olmayı seçebilir ve yazılı, sesli veya görüntülü sohbetlerle iletişimlerini sürdürebilirler.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.