below header
QR Kod
HelloFace-AI fotoğrafı

HelloFace-AI fotoğrafı

6.1.8 geliştirici Video Music
(0 İncelemeler) Mart 16, 2024
HelloFace-AI fotoğrafı HelloFace-AI fotoğrafı HelloFace-AI fotoğrafı HelloFace-AI fotoğrafı HelloFace-AI fotoğrafı HelloFace-AI fotoğrafı

En Son Versiyon

Versiyon
6.1.8
Güncelle
Mart 16, 2024
Geliştirici
Video Music
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.mobile.kadian
Şimdi İndir

HelloFace-AI fotoğrafı Hakkında Daha Fazla

HelloFace, çeşitli stillerde resim ve videolar sağlayan birinci sınıf bir yapay zeka uygulamasıdır.

Bir fotoğraf yükleyerek sıradan veya kusurlu bir fotoğrafı dönüştürmek isteyen kullanıcılar için tasarlanmış bir uygulamadır. Kullanıcılar arasından seçim yapabilecekleri birçok stil ve şablon bulunmaktadır ve bu sayede yüklenen fotoğrafı gösterişli bir videoya veya resme dönüştürmek mümkündür. Bu özellikler tek tıklamayla kullanılabilir.

Uygulama, kullanıcıların profesyonel bir fotoğrafçıya ihtiyaç duymadan istedikleri kişisel ve profesyonel fotoğrafları oluşturabilmesini sağlamaktadır. Bunun için AI kamera özelliği kullanılabilmektedir. AI fotoğrafçı sayesinde kullanıcılar, mükemmel bir fotoğrafı yeni bir tarzda yakalayabilmektedir. Retro, Linkedin profesyonel avatar, tatil fotoğrafı gibi birçok tarz seçeneği sunulmaktadır.

Uygulamanın kullanıcılar için sunduğu gizlilik politikası ve kullanıcı sözleşmesi linkleri bulunmaktadır. Bu linkler sayesinde kullanıcılar, uygulamanın gizlilik politikasını ve kullanıcı sözleşmesini inceleyebilir ve uygulamayı kullanmaya başlamadan önce bu bilgileri okuyabilirler.

Kullanıcılar, uygulamanın gelecek sürümlerinde hangi özellikleri görmek istediklerini belirtmek için "Ayarlar" - "geri bildirim" bölümünü kullanarak uygulama geliştiricileri ile iletişime geçebilirler. Bu sayede uygulamanın daha kullanışlı ve kullanıcıların isteklerine göre geliştirilebileceği bir ortam sağlanmış olur.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.