header
QR Kod
Harvest Town

Harvest Town

2.8.3 geliştirici AVIDGamers
(0 İncelemeler) Mayıs 23, 2024
Harvest Town Harvest Town Harvest Town Harvest Town Harvest Town Harvest Town

En Son Versiyon

Versiyon
2.8.3
Güncelle
Mayıs 23, 2024
Geliştirici
AVIDGamers
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.harvest.android.gr
Şimdi İndir

Harvest Town Hakkında Daha Fazla

Harvest Town is a simulation mobile game with pixel style. It has high freedom and gathers various RPG elements to create a real and fascinating rural life.

Harvest Town, adından da anlaşılacağı gibi, bir çiftçilik veya tarım simulasyon oyunudur. Özellikler arasında, çiftliğinizi inşa etme, çeşitli hayvanları yetiştirme ve çiftliğinizi süsleme bulunmaktadır. Oyun, gerçekçi bir tarım yaşamı deneyimi yaşamanıza olanak sağlar.

Çiftliğinizi kurduktan sonra, çeşitli hayvanları yetiştirebilirsiniz. Bu hayvanlar arasında tavuk, ördek, inek, koyun ve at gibi çeşitli türler bulunmaktadır. Ayrıca, sevimli kedi ve köpekler de sahiplenebilir ve gerçekçi bir çiftçilik yaşamı deneyimi yaşayabilirsiniz.

Ücretsiz olarak keşfedebileceğiniz birçok oyun alanı vardır. Bunlar arasında gizemli bir mağarada macera, parola ile açılan bir hazine sandığı ve keşfedilmeyi bekleyen çeşitli Paskalya yumurtaları yer almaktadır.

Oyunda, her NPC'nin belirgin bir kişiliği vardır ve size unutulmaz, fantastik ve dramatik bir deneyim sunar. Seçtiğiniz çekici bir NPC ile evlenmek için birlikte yürüyebilirsiniz.

Diğer oyuncularla etkileşime geçebileceğiniz etkileşimli oyun özellikleri de bulunmaktadır. Bu, çevrimiçi çok oyunculu yarışmalar, pazar ticareti ve gerçek bir çevrimiçi oyuncu etkileşim platformu oluşturma gibi özellikleri içerir.

Oyunda, dört mevsimin değişimini yaşayabilir ve küçük kasabanızı dekore edebilirsiniz. Bu mevsimler arasında hafif bir bahar, sıcak bir yaz, nostaljik bir sonbahar ve soğuk bir kış yer almaktadır.

Kasabada birçok sürpriz bulunmaktadır, bunlar arasında odun ve meyve gibi malzemeler yer almaktadır. Bu malzemeleri kullanarak kendi ürünlerinizi oluşturabilir ve kasabanızı daha da güzelleştirebilirsiniz.

Harvest Town, sadece bir simulasyon oyunu olmaktan daha fazlasıdır. RPG, bulmaca ve etkileşim gibi özellikler de oyuna eklenmiştir. Bu oyun, sizinle tanışmadan önce gri bir görünüme sahipti, lütfen şimdi onu renklendirmek için ellerinizi kullanın!

Bizimle iletişime geçmek isterseniz, herhangi bir öneri veya sorununuz varsa, bize Facebook veya e-posta aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.