header
QR Kod
Harry Potter: Bulmaca ve Büyü

Harry Potter: Bulmaca ve Büyü

75.1.232 geliştirici Zynga
(0 İncelemeler) Mart 31, 2024
Harry Potter: Bulmaca ve Büyü Harry Potter: Bulmaca ve Büyü Harry Potter: Bulmaca ve Büyü Harry Potter: Bulmaca ve Büyü Harry Potter: Bulmaca ve Büyü Harry Potter: Bulmaca ve Büyü

En Son Versiyon

Versiyon
75.1.232
Güncelle
Mart 31, 2024
Geliştirici
Zynga
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.zynga.pottermatch
Şimdi İndir

Harry Potter: Bulmaca ve Büyü Hakkında Daha Fazla

Harry Potter'ın büyülü ve harika evreninde eşsiz bir deneyim yaşamanın tam zamanı! Mobil cihazındaki inanılmaz derecede büyüleyici 3'lü Eşleştirme bulmacalarını hayranlıkla çözerken büyü yapmaya, mücadeleleri kazanmaya ve Büyücülük Dünyası'nın ilginçliğini kutlamaya hazır ol! Daha zor 3'lü Eşleştirme bulmacalarını çözmene yardımcı olacak yeni büyüleri ve büyülü yetenekleri yükseltmek ve kilitlerini açmak için seviyeleri geçerek 3'lü Eşleştirme yeteneğini göster. Seni bekleyen büyülü ve muzip 3'lü Eşleştirme mücadelelerine hazırlanırken büyülerini yükseltme fırsatını kaçırma.

3'lü Eşleştirme, Harry Potter dünyasından tanıdık karakterlerle birlikte maceraya atılacağın bir mobil oyundur. Harry, Ron ve Hermione gibi popüler karakterlerin yanı sıra troller, sihirli yaratıklar ve şakacı ikizler gibi klasik sahneler de bu oyunda yer alıyor. Oyunun amacı, sihirli yaratıkları toplayarak 3'lü eşleştirmelerde bulmacaları çözmek ve Büyücülük Dünyası'nın ve Hogwarts'ın ilginç yanlarını keşfetmektir.

Oyunun yenilikçi 3'lü eşleştirme bulmacalarını çözerken büyü yeteneklerini geliştirebilir ve günlük etkinliklerde ustalaşabilirsin. Oyunda deneyim puanları kazanarak seviyeni yükselterek yeni yetenekler ve ödüllerin kilidini açabilirsin. Ayrıca büyüler kullanarak 3'lü eşleştirmelerde engelleri yok edebilir ve tehlikeleri ortadan kaldırabilirsin. Örneğin Wingardium Leviosa büyüsünü kullanarak önüne çıkan nesneleri taşıyabilirsin.

Oyunda Harry Potter hikayesinin en unutulmaz anlarını da kutlayabilirsin. Yaratıcı 3'lü eşleştirme bulmacalarını çözerken Gelecek Postası sana Hogwarts'taki destansı yolculuklardan haberler getirecek. Ayrıca oyunda uzmanlaştıkça koleksiyonunu genişletecek ve zorlu bulmacaları çözmede sana yardımcı olacak Büyücülük Dünyası'nın inanılmaz yaratıklarını toplayabilirsin.

Oyunun ücretsiz olsa da, ek içerik ve premium para birimleri için uygulama içi satın alımlar yapılabilir. Bununla birlikte, Zynga'nın kişisel verileri nasıl toplayıp kullandığı hakkında detaylı bilgi almak için gizlilik politikasını okuman gerekmektedir. Ayrıca oyunun kullanımı, Zynga Hizmet Şartlarına tabidir. Harry Potter: Puzzles & Spells, Warner Bros. Entertainment Inc. ve Zynga Inc. tarafından lisanslanmıştır ve JKR'ın yayın haklarına sahiptir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.