header
QR Kod
HappyKids - Kid-Safe Videos

HappyKids - Kid-Safe Videos

geliştirici Future Today Inc
(0 İncelemeler) Şubat 15, 2024
HappyKids - Kid-Safe Videos HappyKids - Kid-Safe Videos HappyKids - Kid-Safe Videos HappyKids - Kid-Safe Videos HappyKids - Kid-Safe Videos HappyKids - Kid-Safe Videos

En Son Versiyon

Güncelle
Şubat 15, 2024
Geliştirici
Future Today Inc
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.future.HappyKids
Şimdi İndir

HappyKids - Kid-Safe Videos Hakkında Daha Fazla

HappyKids is more than just a free video streaming app for kids, it is full of fun with Safe and Secure Learning for your kids.

Bizimle birlikte, popüler şovlar, filmler, müzik, tekerlemeler, hikayeler, çizgi filmler, vloglar, el sanatları öğreticileri ve çok daha fazlasıyla tüm yaşlardaki çocukları eğlendiren ve öğreten bir yayın uygulamasına sahipsiniz. Uygulamamız, en seçkin çocuk filmleri ve TV şovlarının yer aldığı ayrı bir bölüm sunarak, minikleriniz için sürükleyici ve keyifli bir deneyim sağlamaktadır.

15 milyondan fazla ebeveyn tarafından güvenilir bir şekilde kullanılan HappyKids, 10 yıldır mobil ve bağlantılı TV platformlarında aylık 75 milyondan fazla kullanıcı tarafından keyifle izlenen 70.000 bölümlük ücretsiz video içeriği sunmaktadır!

Ayrıca, Hippy Hoppy, Princess Poopoo, Meeko, Barnyard Besties, Monster Family ve daha fazlası gibi sevimli karakterlerin yer aldığı Happy Kids Originals içeriğine sahibiz. • Tebessüm Garantisi: Eğlendirirken değerli dersler öğreten sevimli karakterlerle tanışın! • Tekerlemeler, Hikayeler, Şarkılar: Çocuklarınızı eğlendirirken değerli dersler öğrenin! • Sevilen İncil Şarkıları: Ebeveynler ve çocuklar tarafından sevilen Anında Hitlerimiz!

Neden Hemen Yükleyin? En iyi Çocuk Uygulaması - HappyKids, Roku ve Fire TV'deki en iyi 2 ücretsiz çocuk kanalından biri olarak sıralanmaktadır. Heryerde İzleyin - Happykids, telefonlar, tabletler, akıllı TV'ler ve bağlantılı TV cihazlarında bulunmaktadır. Eğlendirin ve Eğitin - Yaş gruplarına göre kategorilendirilmiş büyük bir eğlence ve öğrenme videoları koleksiyonu.

Tüm Yaş Grupları için Çeşitli İçeriklerimiz Var • 0-2 yaş (toddlers) • 2-4 yaş (okul öncesi) • 4-6 yaş, 6-10 yaş erkekler • 6-10 yaş kızlar

Çocukların Tüm Favori Şovlarını Bir Arada Bulabilirsiniz. Çocuklarınızı LEGO Ninjago, LEGO Friends, Pororo, Molang, Paw Patrol Pup Tales, Ryan ve Arkadaşları, Diana Kids Show, Bakugan, Pokemon, Barbie Dreamtopia, Sonic the Hedgehog, Badanamu, Talking Tom, L.O.L. Surprise, Chuchu TV tekerlemeleri, Kidcity, Ninja Kidz, Tic Tac Toy, Sunny Bunnies, Thomas ve Arkadaşları, Llama Llama, The Cat in the Hat, Care Bears, Blippi, Spacepop, Oddbods, Mother Goose Club, Om Nom Stories, Garfield, Gallina Pintadita, Shaun the Sheep, Teletubbies, Storybots, Numberblocks ve daha fazlası gibi popüler karakterler, çizgi filmler ve şovlarla büyüleyici bir dünyaya adım atmalarını sağlayın!

HappyKids Uygulama Özellikleri • Yaş Grubuna Göre İçerik - Tüm yaş grupları arasında kolayca içerik keşfedin • Devasa Kütüphane - Seçim yapabileceğiniz 70.000'den fazla çocuk videosu • Her Şey Burada - Tekerlemeler, şarkılar, hikayeler, popüler şovlar, filmler, DIY, egzersiz videoları ve daha fazlası • Sevilen Şovlar ve Karakterler - Blippi, LEGO, Paw Patrol Pup Tales, Peppa Pig, My Little Pony, Ninja Go, Sonic - The

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.