below header
QR Kod
Handcent Next SMS messenger

Handcent Next SMS messenger

geliştirici Handcent
(0 İncelemeler) Şubat 21, 2024
Handcent Next SMS messenger Handcent Next SMS messenger Handcent Next SMS messenger Handcent Next SMS messenger Handcent Next SMS messenger Handcent Next SMS messenger

En Son Versiyon

Güncelle
Şubat 21, 2024
Geliştirici
Handcent
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.handcent.app.nextsms
Şimdi İndir

Handcent Next SMS messenger Hakkında Daha Fazla

A great replacement android text messaging app for stock SMS text messenger.

Bu uygulama, en üst düzeyde gizlilik korumasıyla güvenlidir. En iyi SMS uygulamasıdır ve son derece özelleştirilebilir mesajlar sunar. Şifrelenmiş sohbet ile mesajlarınızı güvende tutmanın güvenilir bir koruyucusudur. 'Herhangi bir yerden' özelliği sayesinde herhangi bir sistem veya cihazdan mesaj gönderebilirsiniz. Bulut yedekleme özelliği sayesinde uzun mesajlarla ilgili endişelenmenize gerek kalmaz. Dahili chatGPT desteği bulunur ve çok sayıda etiket, emoji ve gif arasından seçim yapabilirsiniz. Wear OS cihaz desteği (telefon uygulamasına bağlı olarak) ve Samsung fold gibi katlanabilir cihazları destekler. Android'in 4.4'ten 13'e kadar tüm sürümlerine ve Lineage OS 19'a destek sunar. Ayrıca çift SIM kart desteği de mevcuttur.

Güvenlik

Her güncellemede, uygulama *VirualTotal* tarafından taranır ve 60'tan fazla popüler antivirüs motoru tarafından güvenli olduğundan emin olunur. Veri gizliliğini korumak bizim en önemli önceliğimizdir. Konuşmalarınızı ihtiyacınıza göre şifreleyebilirsiniz.

Mesajlaşma Özelleştirme

Temalar sayesinde haftalık olarak güncellenen 200'den fazla tema arasından seçim yapabilirsiniz. Metin mesajlarınızı, yazı tiplerini, etiketleri, renkleri, zil seslerini, LED renklerini, titreşim desenlerini vb. kişiselleştirebilirsiniz.

Handcent Anywhere - bilgisayar ve tablette en iyi özel mesajlaşma.

Tüm sistemlerde ve cihazlarda geçerli olan çapraz platformlu mesajlaşma, piyasadaki tek ve tek uygulamadır. Windows, Mac OS, Linux, iOS, android, bilgisayarlar, tabletler ve akıllı saatlerin hepsine ayrı ayrı uygulamaları vardır. Telefon olmadan herhangi bir yerden mesaj gönderebilirsiniz. aw.handcent.com adresine gidin ve sohbet etmeye başlayın. Grup mesajlaşma da desteklenir.

Wear OS

Tüm Android tabanlı akıllı saatlerde mesajları alıp yanıtlayabilirsiniz. Sesli metne dönüştürme gibi özellikler de mevcuttur. Wear OS, Tizen ile Galaxy Watch serisini ve kare ve yuvarlak saatleri de destekler.

Telefon uygulamasıyla çalışması gerektiği için bağımsız bir uygulama olarak çalışmaz.

MMS

MMS hızlı ve stabildir, tüm MMS mesajlarını alabilir ve MMS plus ile tam boyutlu multimedya paylaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızla multimedya mesajlarını paylaşın. MMS plus, bir multimedya android mesajlaşma indiricisi olarak da kullanılabilir ve multimedya dosyalarını özel bulut sunucumuzda kaydedebilir.

Açılır metin

Açılır pencerede hızlı bir şekilde metin mesajlarına yanıt verin.

Özel Kutu

Tek kullanımlık bir şifreyle açılabilen şifrelenmiş bir metin mesajı kutusu. Özel kutudaki tüm mesajlar yalnızca sizin tarafınızdan görülebilir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.