header
QR Kod
Handcent Next SMS Danish Langu

Handcent Next SMS Danish Langu

9.0 geliştirici Handcent
(0 İncelemeler) Nisan 27, 2024
Handcent Next SMS Danish Langu Handcent Next SMS Danish Langu Handcent Next SMS Danish Langu Handcent Next SMS Danish Langu Handcent Next SMS Danish Langu Handcent Next SMS Danish Langu

En Son Versiyon

Versiyon
9.0
Güncelle
Nisan 27, 2024
Geliştirici
Handcent
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.handcent.lang.nextsms.da
Şimdi İndir

Handcent Next SMS Danish Langu Hakkında Daha Fazla

This is Handcent SMS Danish Language pack,install it will support display Danish user interface at Handcent SMS

Bu uygulama, App2SD'yi desteklemektedir. Bu sayede uygulamayı SDCARD'a taşıyabilir ve dahili bellek alanınızı boşaltabilirsiniz.

Uygulama açıklamasında dikkat çekici olan kısım, App2SD'yi desteklemesi ve kullanıcıların dahili bellek alanlarını boşaltmalarına olanak sağlamasıdır. Bu özellik sayesinde kullanıcılar, sık sık bellek alanı yetersizliği ile karşılaşmadan uygulamalarını rahatlıkla kullanabilirler.

Uygulamanın geliştiricileri, kullanıcıların bu uygulamanın çevirisini iyileştirmelerine yardımcı olmak istiyorlar. Bu nedenle, çevirinin geliştirilmesine yardımcı olmak isteyen kişilerin help@handcent.com adresine e-posta göndermeleri öneriliyor.

App2SD özelliği, kullanıcıların dahili bellek alanlarını boşaltmalarına ve daha fazla uygulama indirmelerine olanak sağlamak için oldukça yararlıdır. Uygulama, kullanıcıların daha fazla uygulama ve dosya depolamasını kolaylaştırarak cihazlarında daha fazla yer açmalarına yardımcı olur.

Bu plugin, uygulamayı SDCARD'a taşıyarak dahili bellek alanından tasarruf etmek için tasarlanmıştır. Bu sayede kullanıcılar, cihazlarının bellek alanını daha etkili bir şekilde kullanabilir ve daha fazla uygulama indirebilirler.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.