below header
QR Kod
Hafıza çocuk oyunları

Hafıza çocuk oyunları

3.4.0 geliştirici LADistribution
(0 İncelemeler) Mart 21, 2024
Hafıza çocuk oyunları Hafıza çocuk oyunları Hafıza çocuk oyunları Hafıza çocuk oyunları Hafıza çocuk oyunları Hafıza çocuk oyunları

En Son Versiyon

Versiyon
3.4.0
Güncelle
Mart 21, 2024
Geliştirici
LADistribution
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.hedgehogacademy.memoryattentionlite
Şimdi İndir

Hafıza çocuk oyunları Hakkında Daha Fazla

Bu pakette 4-7 yaş arası çocukların hafıza ve dikkat gelişimine yardımcı 7 oyun bulunmaktadır:

Bütün Nesneleri Bul oyunu, çocukların konsantrasyon becerilerini geliştirmeye yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bu oyun, çocuğunuzun dikkatini bir görev üzerinde yoğunlaştırmasına ve nesneleri doğru bir şekilde bulmasına yardımcı olur. Bu sayede çocuğunuzun konsantrasyon seviyesi artar ve daha dikkatli olabilir.

Kimde Hangi Rakam Var? oyunu, çocuğunuzun hafızasını eğitmeye yardımcı olur. Bu oyun sayesinde, çocuklar farklı rakamları ve onların yerlerini hatırlamayı öğrenirler. Bu da çocuğunuzun matematik yeteneklerini geliştirebilir.

Sayıları Bul oyunu, Schulte tablosu olarak bilinen bir yöntemle çocuğunuzun işlemsel hafıza kapasitesini artırmaya yardımcı olur. Bu oyunda, çocuğunuzun hızlı bir şekilde sayıları bulması ve sırayla dizmesi gerekmektedir. Bu sayede, çocuğunuzun hafıza ve matematik becerileri gelişebilir.

Palet oyunu, çocukların hafızalarını geliştirmek için tasarlanmıştır. Bu oyunda, çocuğunuzun hafızasını kullanarak farklı renkler ve desenler arasındaki ilişkileri hatırlaması gerekmektedir. Bu sayede, çocuğunuzun görsel hafızası gelişebilir.

Resimleri Ezberle oyunu, çocuğunuzun hafızasını geliştirmek için tasarlanmıştır. Bu oyunda, çocuğunuzun bir resimdeki nesneleri ve detayları hatırlaması ve eşleştirmesi gerekmektedir. Bu sayede, çocuğunuzun görsel hafızası ve eşleştirme becerileri gelişebilir.

Tepki oyunu, çocuğunuzun dikkatinin seçiciliğini eğiterek onun daha dikkatli ve odaklı olmasına yardımcı olabilir. Bu oyunda, çocuğunuzun belirli bir görev üzerinde yoğunlaşıp diğer uyaranlara tepki vermemesi gerekmektedir. Bu sayede, çocuğunuzun dikkat becerileri gelişebilir.

Memory cards oyunu, çocuğunuzun hafızasını geliştirmek için tasarlanmıştır. Bu oyunda, çocuğunuzun eşleştirme ve hafıza becerilerini kullanarak kartlardaki resimleri hatırlaması gerekmektedir. Bu sayede, çocuğunuzun hafıza ve eşleştirme yetenekleri gelişebilir.

Yazarın 10 yılı aşkın tecrübesi olan bir çocuk psikoloğu olduğu için, bu oyunlar çocukların gelişimine uygun ve eğitici özellikte tasarlanmıştır. Bu oyunlar, çocukların hafıza ve dikkat becerilerini geliştirerek okulda başarılı olmalarına yardımcı olabilir. Aynı zamanda, DEHB'si olan çocuklar için de yararlı olabilir. Oyunlarımızın 4 farklı zorluk seviyesi vardır ve çocuklarınızın yaşına ve yeteneklerine uygun seviy

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.