header
QR Kod
Habbo

Habbo

0.53.1 geliştirici Habbo
(0 İncelemeler) Mart 26, 2024
Habbo Habbo Habbo Habbo Habbo Habbo

En Son Versiyon

Versiyon
0.53.1
Güncelle
Mart 26, 2024
Geliştirici
Habbo
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.sulake.habbo
Şimdi İndir

Habbo Hakkında Daha Fazla

"Habbo – EFSANEVİ Pixel sanal dünyasında YENİ arkadaşlar edin, sohbet et, alışveriş yap, istediğin role bürün, kendi odalarını tasarla ve ticaret yap!

EFSANEVİ sosyal, yaratıcılık ve arkadaşlık oyunu Habbo artık Android cihazında!

Arkadaşlıklarını ve tasarımlarını istediğin yere götür, hareket halindeyken rol yapma oyunları oyna ve nerede olursan olur canlı etkinliklere katılarak kendi oyunlarını tasarla.

Etkileyici piksel sanat grafikleri ve dünya çapında 300 milyondan fazla hesap üzerine kurulu Habbo topluluğu, sohbet edebileceğiniz, odalar inşa edebileceğiniz, role play yapabileceğiniz, mücadele dolu oyunlara katılabileceğiniz etkileyici bir sanal dünya sunuyor.

Kişiselleştirme imkanı sunan Habbo, karakterinin nasıl görüneceğine karar vermeni sağlıyor. Geniş moda seçenekleri arasından istediğin gibi görünmek için tercihini yap ve arkadaşlarına hava atmak için kendi odalarını yarat. Arkadaşlık, eğlence, şöhret ve her istediğin role bürünme özgürlüğü Habbo'da seni bekliyor.

Sosyal bir platform olan Habbo, gezegendeki en popüler sanal dünyalardan biri! Yeni kişilerle tanış ve arkadaşlar edin, ayrıca kullanıcılar tarafından oluşturulan çok sayıda hastaneler, polis karakolları ve istihbarat teşkilatları rol gruplarına katıl. Herkes için mutlaka bir şeyler var.

Hayal gücünün sınırı olmayan Habbo'da, kullanıcılar tarafından rüya mekânlarını yaratmak için çok çeşitli mobiler ve piksel eşyalar kullanılarak 500 milyondan fazla oda inşa edildi. Sınırsız eğlence seni bekliyor, istediğin gibi oyunlar oyna ve yarışmalara katıl. Ayrıca kendi evcil hayvanına da sahip olabilirsin.

Habbo'nun sunduğu diğer özellikler arasında anketler, canlı etkinlikler, haftalık eşya güncellemeleri ve ilaveler yer alıyor. Platformumuz 7 gün 24 saat izlenmektedir ve Habbo'nun tüm alanlarında rahatsız edici sözcükleri engelleyen kelime filtresi bulunmaktadır.

Bu uygulama, çalışmak ve uygulama içi satın alımını gerçekleştirmek için internet bağlantısı gerektirir. Cihaz ayarlarınızı kullanarak uygulama içi satın alımı devre dışı bırakabilirsiniz. Daha fazla bilgi için https://support.google.com/googleplay adresini ziyaret edebilirsiniz.

EFSANEVİ sosyal, yaratıcılık ve arkadaşlık oyunu Habbo en son sürüm Android cihazlar için optimize edilmiştir. Bazı özellikler şimdilik tam olarak desteklenmiyor, ancak yakında eklenecek. Eğer keyifli ve eksiksiz bir Habbo Macerası yaşamak istiyorsanız habbo.com.tr'yi ziyaret edin.

İletişim: https://help.habbo.com.tr/anonymous_requests/new

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.