header
QR Kod
Gridpunk Battle Royale 3v3 PvP

Gridpunk Battle Royale 3v3 PvP

1.1.11 geliştirici neverGames
(0 İncelemeler) Mayıs 23, 2024
Gridpunk Battle Royale 3v3 PvP Gridpunk Battle Royale 3v3 PvP Gridpunk Battle Royale 3v3 PvP Gridpunk Battle Royale 3v3 PvP Gridpunk Battle Royale 3v3 PvP Gridpunk Battle Royale 3v3 PvP

En Son Versiyon

Versiyon
1.1.11
Güncelle
Mayıs 23, 2024
Geliştirici
neverGames
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.NeverGames.Gridpunk
Şimdi İndir

Gridpunk Battle Royale 3v3 PvP Hakkında Daha Fazla

36 oyuncuyla dövüşen gerçek bir adrenalin patlaması deneyimi için siberpunk gerçek zamanlı savaşlarda hızlı çok oyunculu 3v3 PvP battle royale'e katılın!

Gridpunk - Battle Royale 3v3 PvP, nişancıların dünya çapında gerçek zamanlı 3v3 PvP çok oyunculu battle royale oyunlarında patlama ve savaşmaya hazır olabilecekleri bir oyundur. Bu oyunda oyuncular, kendilerine özel silahlar ve süper saldırı araçlarıyla nişancı cephaneliklerini güçlendirebilir ve ücretsiz bir şekilde oynayabilecekleri yoğun aksiyon dolu bir mobil battle royale deneyimi yaşayabilirler.

Gridpunk - Battle Royale 3v3 PvP, hızlı rauntlarla gerçek zamanlı bir nişancı oyunudur ve oyuncuların hızlı olmaları, atışlarını hedef almaları ve drone saldırıları başlatmaları gerekmektedir. Oyuncular, gerçek rakiplerle çevrimiçi olarak mücadele edebilirler ve %100 beceri tabanlı bir oyundur, yani kazanmak için herhangi bir ödeme yapmak gerekmemektedir.

Oyuncular, Gridpunk - Battle Royale 3v3 PvP'de farklı oyun modlarını seçebilirler. Deathmatch modunda, diğer oyunculara karşı patlayıcı bir savaşa girebilir ve siberpunk ayrıntılarını kullanarak birinci olabilirler.

Gridpunk - Battle Royale 3v3 PvP'de oyuncuların seçebileceği tonlarca silah, cihaz ve yetenek bulunmaktadır. Yakın mesafeden veya uzaktan ölümcül bir savaşı tercih etmek isteyen oyuncular için çeşitli silahlar mevcuttur. Ayrıca oyuncular, gadget'larla da saldırılar başlatabilirler ve oyun ilerledikçe daha yüksek seviyeli silahların kilidini açabilirler.

Oyuncular, tek başına görevler ve sınırlı oyun etkinlikleri oynayarak XP biriktirebilir ve seviye atlayabilirler. Bu sayede daha yüksek seviyeli silahların kilidini açabilir ve daha güçlü bir nişancı olabilirler. Aynı zamanda gerçek zamanlı çok oyunculu bir PvP battle royale deneyimi yaşayabilir ve liderlik tablolarında üst sıralara yükselerek muhteşem siberpunk teçhizatların kilidini açabilirler.

Gridpunk - Battle Royale 3v3 PvP'de oyuncular, farklı sınıflar arasından seçim yaparak kendilerine özel becerilerle nişancı yeteneklerini geliştirebilirler. Ayrıca sezonluk liderlik tablolarında yarışarak ve küresel liderlik tablolarında yükselerek becerilerini kanıtlayabilirler.

Eğer gerçek zamanlı çok oyunculu bir PvP battle royale oyunu veya 3v3 PvP yarışmaları seviyorsanız, Gridpunk - Battle Royale 3v3 PvP'yi seveceksiniz. Ayrıca eğer cyberpunk dünyasını seviyorsanız, bu oyundan da keyif alabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.