below header
QR Kod
Google TV

Google TV

geliştirici Google LLC
(0 İncelemeler) Şubat 06, 2024
Google TV Google TV Google TV Google TV Google TV Google TV

En Son Versiyon

Güncelle
Şubat 06, 2024
Geliştirici
Google LLC
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.google.android.videos
Şimdi İndir

Google TV Hakkında Daha Fazla

Google Play Filmler ile, Google Play'de satın aldığınız veya kiraladığınız filmleri seyredebilirsiniz.

Android telefonunuzda, tabletinizde veya Chromecast kullanarak istediğiniz filmleri anında izleyebilirsiniz. En sevdiğiniz filmleri herhangi bir HDTV'de seyredebilirsiniz. Bu uygulama, kullanıcıların filmleri indirerek her yerde seyretmelerini sağlayan bir özellik sunmaktadır. Böylece, İnternet bağlantınız olmadığında bile istediğiniz videoları izleme imkanına sahip olacaksınız.

Bir film kullanıcılara sunulmadıysa, uygulama içindeki istek listesine ekleyebilirsiniz. Bu sayede, filmin satışa veya kiralamaya hazır olduğu zaman bildirim alabilirsiniz. Böylece, kaçırdığınız veya merak ettiğiniz bir film olduğunda, uygulama size haber vererek izleme fırsatı sunacaktır.

Bu uygulama, Android telefon veya tabletler için özel olarak tasarlanmıştır ve Chromecast özelliği sayesinde HDTV ile de uyumludur. Bu sayede, televizyonunuzda istediğiniz filmi kaliteli bir şekilde izleyebilirsiniz. Ayrıca, uygulama ile videoları indirerek hafızanızda tutabilir ve tekrar seyretme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Bu uygulama, film izleme keyfini her yerde çıkarmanızı sağlayacak harika bir araçtır. En sevdiğiniz filmleri kaliteli bir şekilde izleyebilir, istediğiniz zaman tekrar seyretme fırsatı yakalayabilir ve istediğiniz filmleri kolayca bulabilirsiniz. Uygulama, film tutkunları için vazgeçilmez bir yardımcı araçtır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.