header
QR Kod
Google Telefon

Google Telefon

geliştirici Google LLC
(0 İncelemeler) Şubat 23, 2024
Google Telefon Google Telefon Google Telefon Google Telefon Google Telefon Google Telefon

En Son Versiyon

Güncelle
Şubat 23, 2024
Geliştirici
Google LLC
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.google.android.dialer
Şimdi İndir

Google Telefon Hakkında Daha Fazla

Google'ın resmi telefon etme uygulaması ilk kez indirilmeye hazır. Telefon, aile ve arkadaşlarınızla kolayca bağlantı kurmanıza, spam arayanları engellemenize ve daha cevap vermeden kimin aradığını görmenize yardımcı olur. Bu özelliklerin tümü basit ve sezgisel bir tasarımda bir araya getirildi.

Bu uygulama, spam yapanlardan, tele pazarlamacılardan ve dolandırıcılardan gelen istenmeyen aramaları engellemek için tasarlanmıştır. Şüpheli arayanlar hakkında uyarılar göstererek, sizi tekrar aramalarını önleyebilirsiniz. Google'ın geniş arayan kimliği kapsamı sayesinde, sizi arayan işletmeyi bilerek güvenle cevap verebilirsiniz. Bilinmeyen arayanları filtrelemek de mümkündür. Görsel sesli mesaj özelliği sayesinde, telesekreterinizi aramak zorunda kalmadan mesajlarınızı kontrol edebilir, dilediğiniz sırada görüntüleyebilir ve dinleyebilirsiniz. Ayrıca mesajların çeviri yazılarını okuyabilir, uygulamadan ayrılmadan mesajları silebilir veya kaydedebilirsiniz. Uygulamanın basit ve hafif tasarımı sayesinde, favori kişilere kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca, pilden tasarruf etmek ve geceleri gözlerinizi yormamak için koyu moda geçiş de yapabilirsiniz. Acil durum desteği özelliği sayesinde, acil durum araması yaparken konumunuzu paylaşabilir ve ihtiyaç duyduğunuz yardımı belirtebilirsiniz.

Bu uygulama, Android 9.0 ve üstü çoğu Android cihazda kullanılabilir. Ancak yalnızca önceden yüklü olan bazı cihazlarda kullanılabilir. Otomatik filtreleme yalnızca ABD'de ve İngilizce olarak sunulurken, manuel filtreleme yalnızca ABD ve Kanada'da, İngilizce olarak sunulur. Bu nedenle, uygulamanın arama filtreleme özelliği otomatik çağrıların veya spam aramaların tamamını algılamayabilir.

Çeviri yazı özelliği yalnızca ABD'de ve İngilizce olarak sunulurken, acil durum desteği özelliği yalnızca Avustralya, Birleşik Krallık ve ABD'de, İngilizce olarak sunulur. Telefon uygulaması, Android 9.0 ve üstü çoğu Android cihazda kullanılabilir. Ancak, bazı özellikler yalnızca belirli ülkelerde ve dillerde sunulmaktadır. Bu nedenle, kullanmadan önce uygulamanın hangi özelliklerin sizin için uygun olduğunu kontrol etmeniz önemlidir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.