below header
QR Kod
Google Play Games

Google Play Games

geliştirici Google LLC
(0 İncelemeler) Şubat 25, 2024
Google Play Games Google Play Games Google Play Games Google Play Games Google Play Games Google Play Games

En Son Versiyon

Güncelle
Şubat 25, 2024
Geliştirici
Google LLC
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.google.android.play.games
Şimdi İndir

Google Play Games Hakkında Daha Fazla

Oyunlar Google Play Oyunlar uygulamasıyla daha eğlenceli. Yeni favori oyununuzu keşfedip arkadaşlarınıza meydan okuyun ve başarılarınızı izleyin. Daha fazla oyunda ustalaştıkça oyuncu profilinizde yeteneklerinizi paylaşın. Ayrıca, istediğiniz cihazda kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Dünyanın neresinde olursanız olun tüm dünyayla tek bir yerden oynayın.

Bu uygulama, oyun tutkunlarının Google Play'de oyunlar oynarken keyifli bir deneyim yaşamalarını sağlamak için tasarlanmıştır. Uygulama, kullanıcıların özel bir oyuncu kimliği oluşturmasına ve oyunlarda ustalaştıkça seviye atlamasına olanak tanır. Google Play'deki diğer oyuncularla karşılaştırıldığında durumlarını görme özelliği sayesinde kullanıcılar, oyunlardaki başarılarını diğer oyuncularla kıyaslayabilirler.

Uygulamanın en önemli özelliklerinden biri olan başarılar ve skor tablosu, kullanıcıların zorlu etapları tamamlaması ve ödüller kazanması sayesinde heyecan verici bir yarışma ortamı yaratır. Kullanıcılar ayrıca uygulama üzerinden çevrimdışı olarak PAC-MAN, Solitaire, Snake ve Cricket gibi oyunlar oynayabilirler.

Arcade bölümü, kullanıcıların yeni ve trend olan oyunlar ile editörün seçimi koleksiyonlarında eğlenceli bir şeyler bulmalarını sağlar. Bu sayede kullanıcılar, farklı oyunlar deneyimleyerek eğlenceli vakit geçirebilirler.

Kullanıcıların favori mobil oyunlarında en iyi oynadıkları anları kaydetme ve paylaşma imkanı da uygulamanın özellikleri arasındadır. Ancak bu özellik yalnızca belirli ülkelerde kullanılabilir. Bu özellik sayesinde kullanıcılar, oyun oynarken yaşadıkları heyecan verici anları kaydederek arkadaşlarıyla paylaşabilirler.

Tüm bunların yanı sıra, uygulamanın yerleşik Google oyunları özelliği sayesinde kullanıcılar, çevrimdışı olsalar bile oyunlara devam edebilirler. Bu sayede kullanıcılar, internet bağlantısı olmadan da sevdiği oyunları oynayabilirler. Bu uygulama sayesinde kullanıcılar, oyun oynamanın keyfini her zaman ve her yerde çıkarabilirler.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.