header
QR Kod
Google Ödüllü Anketler

Google Ödüllü Anketler

2024032401 geliştirici Google LLC
(0 İncelemeler) Nisan 20, 2024
Google Ödüllü Anketler Google Ödüllü Anketler Google Ödüllü Anketler Google Ödüllü Anketler

En Son Versiyon

Versiyon
2024032401
Güncelle
Nisan 20, 2024
Geliştirici
Google LLC
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.google.android.apps.paidtasks
Şimdi İndir

Google Ödüllü Anketler Hakkında Daha Fazla

Google Surveys tarafından geliştirilmiş bir uygulama olan Google Ödüllü Anketler ile kısa anket sorularını yanıtlayarak Google Play kredisi kazanın.

Anketlere katılmak için indirilebilen bir uygulamadır. Uygulamayı indirdikten sonra, kendinizle ilgili temel soruları yanıtlamanız gerekmektedir. Bu soruların yanıtlarına göre, haftada bir kez (gönderim sıklığı değişebilir) size alakalı bir anket gönderilecektir. Telefonunuza bildirim gönderilerek sizi anketlere davet edecektir.

Bildirime tıkladığınızda, uygulama size çok kısa ve alakalı bir anket hazırlayacaktır. Bu anketi tamamladığınızda, Play kredisi kazanma şansınız olacaktır. En fazla ₺1,80 tutarında Play kredisi kazanabilirsiniz.

Bu ankette çeşitli sorularla karşılaşabilirsiniz. Örneğin, "En iyi logo hangisi?", "En ilgi çekici tanıtım hangisi?", "Planladığınız bir sonraki seyahat ne zaman?" gibi. Bu soruların yanıtları, uygulamayı geliştirmek ve size daha iyi hizmet sunmak için kullanılacaktır.

Uygulamayı kullanarak kolay ve hızlı bir şekilde ankete katılabilirsiniz. Sadece uygulamayı indirin, temel soruları yanıtlayın ve anketlere başlayın. Anketleri tamamladıkça, Play kredisi kazanma şansınız da artacaktır. Ayrıca, anketler size ilginç gelebilir ve zamanınızı eğlenceli bir şekilde geçirebilirsiniz. Uygulamayı indirerek, hem kendinize bir şeyler öğrenebilir hem de Play kredisi kazanabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.